visibility 9976 today 1400/5/3

میز جلو مبلی استیل، برای کدوم دکوراسیون مناسبه؟

در این مطلب از چیدانه به بررسی میز جلو مبلی استیل و کاربردهای دکوراسیونی آن می پردازیم. دکوراسیون خانه معمولا نشان دهنده روحیات افراد خانواده است. در دکوراسیون خانه عناصر مختلفی وجود دارند که در زیبایی و جذابیت فضا نقش دارند. مبلمان خانه یکی از مهمترین و اصلی ترین این وسایل است. میز جلو مبلی نیز از وسایلی است که همیشه در کنار مبلمان قرار می گیرد و مبلمان با آن کامل می شود. میز جلو مبلی لزوما از جنس مبلمان نیست و انواع گوناگونی دارد که می توان آن را با مبلمان هماهنگ کرد.

مطلب مرتبط: مبلمان فلزی، 40 مدل جدید به جای مبل های همیشگی!

میز جلو مبلی استیل

blog post

عکاسی از منزل مسکونی هدی باقری در گرگان

میز جلو مبلی استیل

همان طور که اشاره شد میز جلو مبلی می تواند با جنس مبلمان یکی نباشد اما باید با آن و با دکوراسیون خانه هماهنگ بوده و هارمونی داشته باشد. یکی از انواع گوناگون میز جلو مبلی، میز جلو مبلی استیل است.

این روزها استفاده از استیل در وسایل مختلف بسیار دیده می شود و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. وسایل دکوری استیل و ظروف تزیینی استیل از عناصری هستند که در دکوراسیون خانه ها به ویژه توسط جوانان زیاد دیده می شود. پس استفاده از آن در میز جلو مبلی نیز ایده بسیار خوبی است. 

مطلب مرتبط: 8 میز جلو مبلی که با هر مبلمانی ست می شود!

blog post

میز جلوی مبلی

از آن جایی که استیل براق است ممکن است به نظر برسد از آن تنها می توان در دکوراسیون های لوکس استفاده کرد. اما این طور نیست. میز جلو مبلی استیل با توجه به رنگ و سبکی که دارد، می تواند در سبک های دکوراسیونی متفاوتی کاربرد داشته باشد. پس می توان گفت میز جلو مبلی انواع و ترکیبات مختلفی دارد. میزهای جلو مبلی استیل به صورت مربع، مستطیل، دایره و یا بیضی در بازار وجود دارند. همچنین شما می‌توانید دو میز با اندازه و ارتفاع‌ متفاوت که یکی داخل دیگری قرار می گیرد، تهیه کنید.  

  • جلو مبلی استیل و سنگ
  • جلو مبلی استیل و شیشه
  • جلو مبلی استیل طلایی
  • جلو مبلی استیل نقره ای
  • جلو مبلی استیل مشکی

مطلب مرتبط: انواع میز جلو مبلی سنگی، این سبک برای خونه چطوره؟

blog post

عکاسی خانه ی خانم حاجیان در تهران

میز جلو مبلی استیل و سنگ

این روزها میز جلو مبلی استیل و سنگ طرفداران زیادی دارد. این نوع میز جلو مبلی پایه هایی از جنس استیل دارد و رویه آن سنگی است که باعث می شود بسیار زیبا و جذاب شود.

پایه های میز می توانند به رنگ های طلایی، نقره ای و مشکی باشند. جلو مبلی استیل با پایه هایی به رنگ طلایی به همراه رویه ای سنگی به رنگ سفید سبک دکوراسیون را از کلاسیک و لوکس به مدرن تبدیل می کند و به همراه رویه ای با سنگ تیره دکوراسیون را لوکس تر می کند. در حالی که میز جلو مبلی استیل با پایه هایی به رنگ مشکی با رویه سنگی دکوراسیون را امروزی تر و جلو مبلی های استیل نقره ای با رویه سنگی آن را لوکس تر نشان می دهند.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی مدرن ترک، جمع و جور کاربردی

 

blog post

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی استیل و شیشه

استفاده از میز جلو مبلی استیل به همراه رویه شیشه ای باعث می شود دکوراسیون مدرن و تا حدی مینیمال شود و فضا را کاملا مدرن می کند. پس استفاده از این ترکیب برای همه سبک ها مناسب نیست.

blog post

میز جلو مبلی

استفاده از مدل جلو مبلی استیل نقره ای و شیشه در کنار مبلمان چستر به رنگ طوسی و یا قرمز هماهنگی خوبی دارد. چرا که رنگ قرمز مبلمان با رنگ پایه های نقره ای تضاد ایجاد می کند و باعث جذاب شدن فضا می شود. پس برای آن که خانه ای متفاوت، جذاب و در عین حال مدرن داشته باشی، می توانید از این ترکیب استفاده کنید.

مطلب مرتبط: استیل طلایی در دکوراسیون، به این سه فضا خیلی میاد!

blog post

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی استیل طلایی

استفاده از رنگ طلایی بیشتر در دکوراسیون های لوکس و کلاسیک دیده می شود. پس استفاده از میز جلو مبلی استیل طلایی برای این نوع سبک ها بسیار مناسب است. اما با این وجود در دکوراسیون های مختلف حتی سبک مدرن و مینیمال یا ساده گرایی نیز می توان از آن استفاده کرد. اما باید در استفاده از این رنگ دقت زیادی داشت. پس می توانید برای آنکه فضای متعادل تری داشته باشید، در کنار میز جلو مبلی استیل طلایی از اکسسوری های طلایی نیز استفاده کنید.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی ، 8 مدل شیک به انتخاب شما !

blog post

میز جلو مبلی

به کار بردن میز جلو مبلی استیل طلایی در سبک مدرن معمولا سخت است، اما می توان از ترکیب پایه های استیل طلایی به همراه رویه ای با سنگ سفید استفاده کرد که با این سبک هماهنگی خوبی دارد.

همچنین اگر می خواهید دکوراسیون لوکس تری داشته باشید، می توانید از ترکیب رویه ای با سنگ تیره و پایه های استیل طلایی استفاده کنید.  

blog post

میز و مبلمان

میز جلو مبلی استیل نقره ای

میز جلو مبلی استیل نقره ای، میزی مدرن است و به راحتی با وسایل مختلف هماهنگ می شود. پیش از این در مطلبی با عنوان انواع میز استیل، شیک ترین رنگش کدومه؟ به این موضوع اشاره شده است. طبق گفته این مطلب، شما می توانید به راحتی جلو مبلی های استیل نقره ای را در کنار مبلمان راحتی و مدل هایی مثل چستر چیدمان کنید. این مدل جلو مبلی معمولا با شیشه و سنگ ترکیب می شود که سنگ می تواند این ترکیب را لوکس تر نشان دهد. اما میز جلو مبلی استیل نقره ای در کنار رنگ های خنثی مثل سفید، طوسی و مشکی کاملا مدرن خواهد شد.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی برای مبل راحتی ، کدومو بخرم!؟

blog post

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی استیل مشکی

جلو مبلی های استیل مشکی بسیار پرطرفدار و کاربردی هستند. میز جلو مبلی استیل مشکی را می توان در انواع سبک های دکوراسیون استفاده کرد.

ترکیب پایه های پمشکی همراه با رویه سنگی، دکوراسیون را امروزی تر می کند و از ترکیب آن همراه با رویه چوبی می توان برای سبک های صنعتی و روستیک استفاده کرد.

blog post

میز جلو مبلی مدرن

قرار گرفتن جلو مبلی استیل مشکی در کنار مبلمان مشکی همراه با کوسن های نقره ای و یا سفید ترکیب بسیار جذابی است و برای افرادی که دوست دارند از دکوراسیونی به رنگ مشکی داشته باشند مناسب است.  

"برای سفارش و خرید انواع مدل میز جلو مبلی استیل از ثبت درخواست چیدانه کمک بگیرید"

مطالب پیشنهادی:

حدیث حقیقت
نویسنده: حدیث حقیقت

دارای مدرک عکاسی و دکوراسیون داخلی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

more_horiz
مطالب پیشنهادی
میز جلو مبلی ، 8 مدل شیک به انتخاب شما !

میز جلو مبلی ، 8 مدل شیک به انتخاب شما !

8 میز جلو مبلی و میز عسلی شیک برای دکوراسیون منزل

8 میز جلو مبلی و میز عسلی شیک برای دکوراسیون منزل

مدل مبل استیل جدید، درخانه خود سلطنت کنید!

مدل مبل استیل جدید، درخانه خود سلطنت کنید!

کسب و کارها پیشنهادی
طرح پردازپایا certificate
طرح پردازپایا

طرح پردازپایا

تولیدی سرویس خواب ملچ چوب certificate
تولیدی سرویس خواب ملچ چوب

تولیدی سرویس خواب ملچ چوب

گالری شانل certificate
گالری شانل

گالری شانل

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent