visibility 17922 today 1399/6/5

مدل مبل راحتی جدید شیک، عاشقشان خواهید شد!

انتخاب مبلمان در دکوراسیون منزل به عنوان یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین انتخاب ها به شمار می رود. معمولا اتاق نشیمن به عنوان یکی از پر رفت و آمدترین فضاهای خانه شناخته می شود و اعضای خانواده نیز ساعات بسیاری را در آن سپری می کنند. به همین دلیل هم هست که انتخاب مبلمان راحت برای دکوراسیون نشیمن از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار خواهد بود. در این مطلب از وب سایت چیدانه با شما هستیم تا با کمک برند مبلمان مالمزین و مروری بر برخی از محصولت آنها با معرفی چند مدل مبل راحتی جدید شیک در این انتخاب همراهتان باشیم.

blog post

مبلمان راحتی

مبل راحتی (مدل شماره 12)

این مدل از مبل راحتی جدید و شیک فضای خانه شما را بسیار متفاوت و منحصر به فرد می کند. انتخاب رنگ آبی در دکوراسیون منزل در وهله اول آرامش بسیاری را به فضای خانه شما می بخشد و آن را دلنشین تر می کند. از آنجایی که آسمان و دریا به عنوان نمادهای آرامش، آبی رنگ هستند استفاده از رنگ آبی در هر کدام از وسایل دکوراسیون منزل نیز می تواند آرامش، اعتماد، راستی، خرد و همین طور پایداری را در فضای خانه شما ایجاد کند.

این نوع از مبل راحتی می تواند به عنوان یک نقطه کانونی در دکوراسیون منزل شما ایفای نقش کرده و مرکز توجه فضای نشیمن شما قرار بگیرد. از آنجایی که پارچه این مبل ساده است، توصیه می کنیم که در کنار آن از فرش های پر نقش و نگار و یا پرده طرح دار استفاده کنید. اگر هم از طرفداران سادگی هستید باید بگوییم که جذابیت این مبل در کنار هر وسیله ساده دیگری نیز به خوبی خود را نشان خواهد داد. علاوه بر این باید اشاره کنیم که عدم وجود پایه های بلند و مشخص در طراحی این مدل از مبل راحتی، فضای خودمانی تر و راحت تری برای شما فراهم خواهد شد.

blog post

مبلمان راحتی

استفاده از این مدل مبل راحتی فضای خانه شما را دنج تر و جذاب تر خواهد کرد. با وجود سادگی پارچه و همین طور طراحی این نوع از مبل راحتی می توان آن را برای فضاهایی همچون دکوراسیون پذیرایی نیز انتخابی مناسب دانست، چرا که به راحتی می تواند فضای رسمی تر و لوکس تری را برای شما فراهم کند. تنها کافی است که در انتخاب اکسسوری ها و سایر وسایل مبلمان خود دقت کنید.

توصیه ای که برایتان داریم آن است که در کنار این مدل از مبل راحتی به سراغ رنگ هایی بروید که از تیرگی فضا بکاهد. به همین دلیل هم انتخاب کوسن، مبلمان، پرده و یا هر وسیله دیگری با رنگ های متنوع تر می تواند انتخاب هوشمندانه ای به حساب آید. با این وجود همه ما می دانیم که ترکیب سفید و مشکی همیشه و همه جا طرفداران خود را حفظ کرده و فضایی منحصر به فرد خلق می کند، به همین دلیل هم هست که در این تصویر، جذابیت این مبل راحتی مشکی در کنار کوسن های سفید رنگ به مراتب افزایش یافته است.

blog post

مبلمان راحتی

مبل راحتی پذیرایی و نشیمن (مدل ست 2)

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دلیل محدودیت فضایی و یا هر دلیل دیگری به دنبال یک مبل راحتی می گردید که بتوانید آن را در فضای پذیرایی تان نیز استفاده کنید باید بگوییم که این مدل دقیقا همان چیزی است که دنبال آن هستید.

این مبل، طراحی بسیار راحتی دارد و در کنار آن طرح های طلایی کار شده بر روی بدنه و همین طور میز جلو مبلی نیز باعث شده که کمی لوکس و رسمی تر به نظر برسد. به همین دلیل هم هست که شما می توانید آن را با خیال راحت در دکوراسیون پذیرایی خانه تان نیز استفاده کنید.

همان طور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید این مدل از مبل راحتی به لحاظ رنگ روشن و آرامش بخش خود می تواند انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای خانه هایی با نور کم و یا ابعاد محدود باشد، چرا که به شما کمک می کند خانه تان را روشن تر و به مراتب بزرگ تر نشان دهید.

blog post

مبلمان راحتی

مدل مبل راحتی (مدل ست 1)

این مدل از مبلمان راحتی به لحاظ طراحی ساده و در عین حال زیبای خود فضای بسیار شیکی را در دکوراسیون منزل شما فراهم خواهد کرد. پایه های طلایی رنگ این مبل می تواند در کنار میز جلو مبلی با همین رنگ و یا اکسسوری های طلایی رنگ به شما در ساخت یک نشیمن منحصر به فرد و زیبا کمک کند.

blog post

مبلمان راحتی

از ویژگی های مثبت این مبل، میتوان به جزئیات دوخت بیرونی آن اشاره کرد که در عین ظرافت و سادگی ظاهری شکیل به فرم کلی مبل بخشیده. تنها کافی است که به علایق خود فکر کنید و وسایل همراه این مدل مبل راحتی را بر اساس سلیقه خود تهیه کنید. فقط دقت داشته باشید که سادگی و زیبایی این مبل، نقطه عطف طراحی آن به حساب می آیند. بنابراین با انتخاب وسایلی که به هیچ عنوان با آن هماهنگ نیستند فضا را نامتناسب نکنید!

blog post

مبلمان راحتی

مدل مبل راحتی مدور (مدل شماره 10)

این مدل از مبل راحتی به واسطه طراحی خلاقانه و منحصر به فرد خود باعث می شود که بتوانید بیشترین استفاده را از فضای نشیمن خود داشته باشید. طراحی این مبل به گونه ای است که می تواند افراد زیادی را بر روی خود جا داده و شما را از شر کمبود فضای نشیمن راحت کند. همان طور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید انتخاب دو مبل تکی در کنار این ست می تواند فضای کامل تری را برای شما فراهم کند.

انتخاب رنگ زرد در طراحی این مبل، آن را متفاوت تر کرده است، به خصوص آن که همنشینی و ترکیب زرد و طوسی همیشه به عنوان یکی از جذاب ترین پالت های رنگی در طراحی داخلی منزل شناخته می شود. با کمک این مدل از مبلمان شما می توانید دکوراسیون منزل خود را به سبک های تلفیقی، مدرن، معاصر و... طراحی نمایید.

blog post

مبل چستر مدرن بنفش

مبل چستر فیلد (مدل شماره 15)

مبل چستر فیلد از آن دسته مبلمان راحتی شیکی است که در طول تاریخ طراحی دکوراسیون، هیچ وقت از مد نمی افتد و به راحتی می تواند در دکوراسیون منزل با سبک های متفاوت به کار گرفته شود. به همین دلیل هم هست که این مدل از مبل راحتی همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده و در صدر جدول جا خوش کرده است!

مدلی که در تصویر مشاهده می کنید به عنوان یکی از جذاب ترین مدل های محصولات مبلمان مالمزین با داشتن رنگ طوسی می تواند به راحتی خیال شما را در انتخاب سایر وسایل منزل راحت کند. اما سعی کنید که با انتخاب وسایل بسیار شلوغ و پر نقش و نگار، جذابیت این نوع از مبلمان را کاهش نداده و همچنان اجازه دهید که ابهت و شکوه خود را حفظ کند. با این کار می توانید مبل چستر فیلد خود را به عنوان یک نقطه کانونی در دکوراسیون منزل خود در نظر بگیرید.

blog post

مبلمان راحتی

مبلمان و سرویس خواب مالمزین 

مبلمان و سرویس خواب مالمزین به عنوان یک برند تخصصی در طراحی و تولید انواع مبلمان مدرن خانگی، اداری، هتلی و... از بهترین انتخاب هایی خواهد بود که در زمان خرید مبلمان منزل پیش روی شما قرار می گیرد. تمامی محصولاتی که تا به اینجا مشاهده کردید تنها بخش کوچکی از طراحی ها و محصولات منحصر به فرد این برند را شامل می شوند.
مبلمان و سرویس خواب مالمزین با به کار گیری بهترین متریال های روز دنیا، کیفیت محصولات خود را حفظ کرده و روز به روز به آنها می افزاید. به همین دلیل هم هست که پس از سال ها فعالیت به راحتی می توان نقطه قوت این برند را کیفیت منحصر به فرد محصولاتشان دانست تا جایی که معتقدند که کیفیت دستور کار آنهاست و باعث می شود که در بسیاری از شرایط از رقبای خود جلوتر باشند. 
با وجودی که برند مبلمان و سرویس خواب مالمزین پذیرش محصولات سفارشی ندارد، اما به دلیل برخورداری از تنوع کاری و طراحی های بسیار بالا، شما می توانید با محصولات منحصر به فرد این برند آشنا شده و نمونه هایی را تهیه کنید که در هیچ جای دیگری مشاهده نخواهید کرد. 

شما می توانید این مطالب را نیز مطالعه کنید:

نویسنده:

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مبل راحتی فلزی مکانیزم دار، هم راحت هم شیک و لوکس

مبل راحتی فلزی مکانیزم دار، هم راحت هم شیک و لوکس

مبلمان آکریلیک، مبل شیشه ای که هیچ وقت نمیشکنه!

مبلمان آکریلیک، مبل شیشه ای که هیچ وقت نمیشکنه!

مبل راحتی پذیرایی، این نکات را وقت خرید دریابید!

مبل راحتی پذیرایی، این نکات را وقت خرید دریابید!

کسب و کارها پیشنهادی
لوستر و مبلمان نئولوکس certificate
لوستر و مبلمان نئولوکس

لوستر و مبلمان نئولوکس

شرکت کلبه تخت certificate
شرکت کلبه تخت

شرکت کلبه تخت

مبل مدرنیکا هوم ویژن certificate
مبل مدرنیکا هوم ویژن

مبل مدرنیکا هوم ویژن

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent