visibility 537 today 2020/12/22

سیستم های ساخت و ساز خشک: شما هم عامل فروش باشید!

سیستم های ساخت و ساز خشک (درای وال‌ها) از جمله مهم‌ترین مصالح نوین پرکاربرد در پروژه‌های عمرانی و معماری هستند. امروزه این نوع از دیوار سبک (سیستم دیوار خشک) به طور گسترده در طیف وسیعی از پروژه‌ها در سراسر دنیا استفاده می‌شوند. طی مصاحبه‌هایی که با مدیریت فروش شرکت ابنیه مقاوم آریا صورت گرفته این شرکت در نظر دارد در جهت گسترش و ترویج مصالح نوین، ساخت و ساز خشک و صنعتی سازی -در یک تحول سازمانی- یک شبکه فروش و فروش غیر مستقیم (indirect sales) برای پانل های وال اسپید که نوعی از سیستم‌های درای وال هستند در سراسر کشور ایجاد نماید. آیا شما هم می‌توانید یک عامل فروش سیستم درای وال باشید؟
 

blog post

پروژه مسکونی با دیوار پیش ساخته وال اسپید

این کار برای چه کسانی مناسب است؟

دیزاینرها، طراحان داخلی، مهندسین معماری و عمران، شرکت های مجرب و با سابقه‌ی خوب در زمینه دیوار خشک (Dry wall) و محصولات مرتبط مانند صفحات گچی و سیمانی (کناف و ...) و به طور کلی هر فرد یا شرکتی که به نوعی با سیستم های ساخت و ساز خشک سر و کار داشته، تا اندازه‌ای با جزئیات دیوار خشک آشناست و سابقه‌ی اجرای درای وال دارد.

از خودتان بپرسید وقتی اجرای دیوار خشک از ملزومات کار من است، چرا عاملیت فروش آن را نداشته باشم؟

blog post

اجرای نما با دیوار پیش ساخته

چگونه عامل فروش سیستم های ساخت و ساز خشک شویم؟

شرکت ابنیه مقاوم آریا طی تغییراتی که در بخش فروش در جهت ایجاد فروش مویرگی داشته است، اقدام به تربیت و پرورش عاملین فروش نیز می‌کند.

منظور از فروش مویرگی در واقع ایجاد نمایندگی فروش در استان‌ها، قیمت گذاری و در نظر گرفتن تخفیفات نمایندگی‌ها و همچنین نظارت فنی بر کیفیت اجرا در سطح کشور است.

این شرکت با توجه به کاربرد گسترده‌ی دیوار خشک در ساختمان و به طور کلی پروژه‌های عمرانی و معماری، هم اکنون دارای عاملیت فروش در استان‌هایی نظیر خراسان رضوی، گرگان، شیراز، اردبیل، کرمان، خوزستان و کازرون علاوه بر تهران است.

blog post

اجرای نمای خارجی با دیوار پیش ساخته

آیا می‌خواهید در دوره آموزشی عاملین فروش این شرکت حضور یابید؟

این دوره مخصوص عاملین اجرا و فروش است که در آن به آموزش‌هایی مثل بازرسی، نظارت و آنالیز پانل وال اسپید و روش‌های تعیین ساختار پرداخته می‌شود. مدت زمان دوره 3 روز (8 ساعت) است و پس از پایان دوره نیز گواهینامه مختص مهندسین عمران و معماری و مدیران فنی اعطا می‌شود.

blog post

اجرای دیوار پیش‌ساخته به صورت یکپارچه با ارتفاع بالا

حرف آخر:

اگر دیزاینر هستید، شرکت معماری دارید و به طور کلی در حرفه‌ی شغلی خود با اجرا و نصب درای وال سر و کار دارید، بد نیست به عاملیت فروش سیستم های ساخت و ساز خشک هم فکر کنید. این ممکن است یک فرصت شغلی مناسب برایتان باشد.

جهت ارتباط با متخصصین در شرکت ابنیه مقاوم آریا می‌توانید از طریق همین لینک به پروفایل آن‌ها در چیدانه سر برنید

مطالب پیشنهادی مرتبط:

مژگان احمدی
نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| یه مهندس نرم افزار که به دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بسیار علاقه منده. تا حالا در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی فعال بودم. به جز این کار مدلسازی معماری و رندر هم انجام میدم. در حال حاضر افتخار همکاری با تحریریه چیدانه رو دارم و کارم تولید محتوای سئو شده و نوشتن رپورتاژ آگهیه.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
فایبرسمنت چیست؟ آشنایی با مصالح ساختمانی نوین

فایبرسمنت چیست؟ آشنایی با مصالح ساختمانی نوین

دیوار پیش ساخته فوق سبک، پیشنهادی برای دکوراسیون داخلی

دیوار پیش ساخته فوق سبک، پیشنهادی برای دکوراسیون داخلی

دیوار پیش ساخته ضد زلزله: دیوار بدون آوار!

دیوار پیش ساخته ضد زلزله: دیوار بدون آوار!

کسب و کارها پیشنهادی
دکوراسیون بن کیو certificate
دکوراسیون بن کیو

دکوراسیون بن کیو

دکوراسیون رهسا certificate
دکوراسیون رهسا

دکوراسیون رهسا

سقف و سوله متحرک کیااسکای certificate
سقف و سوله متحرک کیااسکای

سقف و سوله متحرک کیااسکای

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent