Chidaneh.com placeholder image

دیزاین متفاوت و زیبای منزل محسن کیایی و همسرش

به قلم: تحریریه چیدانه

محسن کیایی بازیگر سرشناس سینما که در سال‌های اخیر به خوبی مهارت و استعداد خود را نشان داده، تصویری از منزل خود منتشر کرده که نشان‌دهنده سلیقه بسیار خوب او و البته همسرش در انتخاب و طراحی دکوراسیون منزل است. در ادامه، با هم این تصویر را می‌بینیم و بررسی می‌کنیم که چرا طراحی این خانه به خوبی انجام گرفته و سلیقه این زوج، تعریف‌کردنی است…

نوژا دیزاین

دکوراسیون منزل محسن کیایی

محسن کیایی با انتشار یک ویدیو که در طی آن بر روی مبلی در خانه نشسته و شعرخوانی می‌کند، بخشی از دکوراسیون منزل خود را به خوبی نمایش داده است. در وهله اول، انتخاب طرح‌های ساده و بدون نقش در دیوار و البته مبلمان این خانه، توجه شما را به خود جلب می‌کند، اما در کنار این، انتخاب درست و اصولی رنگبندی این خانه نیز حرفی برای گفتن دارد.

کی پلاس

انتخاب دیوار ساده سبز رنگ، اولین چیزی است که نشان‌دهنده روحیه پرطراوت و مثبت این خانواده است، چراکه رنگ سبز، جزء آن دسته از انتخاب‌هایی است که فضای خانه شما را کاملا باطراوت و خوش حس و حال‌تر می‌کند، در کنار این نیز به واسطه ارتباطی که با طبیعت دارد نیز به مراتب، انتخاب بهتری شناخته می‌شود. 

پیش از این در مطلبی با عنوان «سبز پرطرفدار را با این رنگ‌ها در دکوراسیون‌تان ست کنید» برایتان نوشته‌ایم که دلیلی وجود دارد که رنگ سبز با حسادت همراه است. هر سایه‌ای از رنگ غیرقابل مقاومت می‌تواند فوراً هر اتاقی را در خانه جذاب‌تر کند که باعث می‌شود هر کسی که زیر یک سقف زندگی نمی کند به راحتی حسادت کند. راه‌های مختلفی برای گنجاندن رنگ سبز در خانه‌تان وجود دارد؛ حتی بهتر از آن، اگر تضاد را در نظر داشته باشید، تقریباً هر رنگ زیر نور خورشید با سبز هماهنگ می‌شود.»

خانواده محسن کیایی، سادگی رنگ سبز را در کنار مبلمان ساده طوسی رنگ، همراه کرده‌اند، رنگ طوسی هم گزینه بسیار خوبی است که به دلیل خنثی بودن می‌تواند در هر فضایی و در کنار هر رنگی، به خوبی قرار بگیرد. در کنار این هم استفاده از گیاه و گلدان در این فضا، طراوت و سرسبزی و دلنشینی آن را بیشتر کرده است.

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون شیک و ظریفِ آشپزخانه خانم بازیگر

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه