Chidaneh.com placeholder image

این 6 وسیله هرگز در دکور منزل قدیمی نمی‌شوند!

به قلم: تحریریه چیدانه

وسایل و لوازم مختلفی برای دکور منزل مد می‌شود که هرکدام زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. یکی از دغدغه‌های افراد این است که این وسایل بعد از مدتی از مد می‌افتند. در این مطلب به معرفی وسایلی که همیشه در منزل مد هستند می‌پردازیم.

نوژا دیزاین

وسایلی که همیشه در منزل مد هستند

در دکوراسیون و چیدمان منزل بهتراست از وسایلی استفاده کنید که نیاز نباشد سالانه آن‌ها را عوض کنید.

کاغذدیواری آیدی

مبل کوسنی

یکی از زیباترین مبل‌ها در دکور منزل مبلمانی شبیه کوسن هستند. از این مبل‌ها می‌توانید برای کارهای مختلفی از جمله نشستن یا قرار دادن پا روی آن زمانی که روی مبل نشسته‌ایم استفاده کنید. این کوسن‌ها جای خیلی کمی را اشغال می‌کنند و در طرح‌ها، رنگ‌ها و شکل‌های مختلفی موجود هستند.

کاغذ دیواری با طرح جنگل و طرح قدیمی 

کاغذ دیواری‌ها تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارند. اگر به دنبال طرحی برای کاغذ دیواری خود هستید که هیچ‌وقت قدیمی نشود، پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری با طرح جنگل و طرح‌های قدیمی است. بعضی کاغذ دیواری‌ها که دارای طرح‌هایی درشت هستند از طرح‌های قدیمی ایده گرفته‌اند و در همه زمان‌ها قابلیت استفاده را دارند.

استفاده از عناصر طبیعت در دکور منزل

طبیعت هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد. بنابراین، استفاده از عناصر طبیعی در دکوراسیون خانه باعث می‌شود تا آن طرح تا سال‌ها جدید و زیبا دیده شود.

طرح‌های قدیمی

بعضی از وسایل در دکور منزل از گذشته تاکنون طراحی شده‌اند که زیبایی چشمگیری را به دکور خانه می‌بخشند. به‌عنوان مثال صندلی‌هایی با طرح گل لاله یکی از این وسایل هستند که سال‌هاست در چیدمان منزل مورد استفاده هستند.

آینه‌ای با طرح خورشیدی 

یکی از وسایل شیک خانه آینه است. آینه یکی از اجزای پرکاربرد در دکور منزل بوده که تاثیر زیادی در زیبایی چیدمان منزل شما دارد. بیشتر افراد آینه‌های طرح‌دار را به آینه‌های ساده ترجیح می‌دهند. آینه با طرح خورشیدی یکی از زیباترین آینه‌ها بوده که از گذشته تا الان مورد استفاده است. این آینه هم در دکوراسیون مدرن و هم در دکوراسیون کلاسیک کاربرد دارد.

استفاده از برچسب‌های دیواری

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای زیبایی دکوراسیون منزل استفاده از برچسب‌های دیواری است. این برچسب‌ها برای کسانی مناسب است که دوست ندارند از کاغذ دیواری در منزل خود استفاده کنند. این برچسب‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی بوده که می‌توان در فضاهای مختلف منزل از جمله نشیمن‌، پذیرایی، اتاق خواب و غیره استفاده کرد.

منبع: مجله دلتا

پیشنهاد می‌کنیم که به این مطالب نیز نگاهی بیندازید:

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه