visibility 22150 today 1394/12/15

دکوراسیون منزل شیک با مبلمان دست دوم!

راهنمای خرید: خرید لوازم دست دوم، به خاطر قیمت های پایین تری که دارند بیشتر اوقات مقرون به صرفه تر و البته وسوسه انگیزتر هستند. لذت خرید این وسایل زمانی بیشتر می شود که می بینید می توانید این وسیله ها را مطابق سلیقه و سبک دکوراسیونی خانه تان خودتان تغییرشان دهید و همزمان هم هزینه کمتری بپردازید. خب این دلیل محکم و قانع کننده ای است که شما را متقاعد می کند این بار برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه تان به سراغ لوازم دست دوم بروید و اگر فکر می کنید در این راه حرفه ای نیستید و برای انجام آن به کمک احتیاج دارید، چیدانه این راهنمایی ها را در این مطلب در اختیارتان قرار می دهد اگر تا انتهای آن با ما همراه باشید.

blog post

عکاسی از فضای نشیمن منزل یوسف آباد

مبلمان های دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

اگر به فکر یک تغییر دکوراسیون مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ مبلمان های با کیفیت دست دوم بروید به جای آن که یک دست مبلمان متوسط نو بخرید. ولی باید به این نکته توجه کنید که اگر به سراغ مبلمان های دست دوم می روید، دیگر نباید خیلی نسبت به پارچه های رومبلی و طرح و نقش آن ها توجه کنید، چرا که بعدا می توانید هزینه کمی را برای تغییر این پارچه ها مطابق با طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان بپردازید.

blog post

بازسازی منزل مسکونی شهرک غرب

وقتی می خواهید مبلمان دست دوم خریداری کنید، باید در درجه اول به سراغ بدنه و ساختار آن ها بروید و ببینید که آیا از کیفیت بالا برخوردار هستند یا نه. بعد از آن باید سبک مبلمان ها و نوع طراحی آن را بررسی کنید. و ببینید که آیا سبک طراحی آن ها با سبک دکوراسیونی خانه تان ست هستند یا نه.

blog post

دکوراسیون فضای نشیمن

بعد از انتخاب مبلمان ها و خریداری آن ها می توانید رنگ بدنه، پارچه های رو مبلی و چیزهای قابل تغییر دیگر را تغییر دهید پس نگران این مساله نباشید که مبلمان هایی که انتخاب کرده اید با خانه تان همخوانی ندارد.

blog post

چیدمان منزل

وسیله های برقی را دست دوم نخرید

راستش را بخواهید خرید لوازم الکترونیکی دست دوم خیلی پیشنهاد نمی شود. مبلمان ها را می شود با رعایت یکی دو نکته کوچک از سالم بودن آن ها مطمئن شد اما وسیله های برقی ترفندهای خاص خودشان را دارند ولی اگر فکر می کنید که در این زمینه متخصص هستید تصمیم با خودتان است.

فرش های دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

فرش ها هم جزو آن دسته از لوازم دکوراسیونی هستند که انواع دست دوم بسیار بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند. می شود میان فرش های دست دوم جنس هایی را پیدا کرد که سالم هستند و رنگ و نمایی دارند. در خرید فرش های دست دوم باید به دقت گوشه گوشه فرش را بررسی کنید، رج به رج آن را از نظر بگذرانید. دنیای فرش های دست دوم هم دنیای جالبی است. پر از طرح و نقش های خاص که مطمئنا می توانید گزینه های مناسبی را از میان آن ها پیدا کنید که هم سالم باشند و هم با دکوراسیون داخلی خانه تان هماهنگ باشند. فقط حتما این نکته را به یاد داشته باشید که بعد از خرید فرش های دست دوم حتما حتما آن ها را به قالیشویی ببرید و بعد به خانه منتقل شان کنید تا توی ذوق تان نخورد.

blog post

چیدمان متفاوت فضای نشیمن منزل

لوازم دکوری دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

خیلی از لوازم و وسایل دکوری هستند که می توانند به صورت دست دوم خریداری شوند، مثل آباژورها. شاید به نظرتان خنده دار باشد اما مطمئن باشید که با کمی صرف وقت می توانید آباژورهایی ارزان و زیبا برای خانه تان پیدا کنید. در مورد خرید آباژورهای دست دوم باید به این نکته توجه کنید که بدنه آن ها اگر خط و خش داشته باشد می شود با ساده ترین راه ها آن ها را از بین برد، یا اگر دو شاخه آن خراب است می شود آن را تعویض کرد.

blog post

آباژورخانه نور در دکوراسیون منزل

 قیمت کم این آباژورها قطعا شما را مقاعد کند که آن ها را برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه تان انتخاب کنید شاید اصلا تمام هزینه ای را می خواستید برای خرید یک آباژور صرف کنید را بتوانید برای چند آباژور استفاده کنید. حتما هم در هنگام به جنس و مواد و مصالحی که این آباژورها از آن ساخته شده اند دقت کنید در هنگام خرید.

blog post

چیدمان اتاق خواب ساختمان الهیه

سرویس خواب های دست دوم برای دکوراسیون اتاق خواب

شما حتی برای خرید سرویس خواب تان هم می توانید به وسیله های دست دوم اطمینان کنید. خیلی از زوج های جوان که مدت کوتاهی بعد ازازدواجشان تصمیم به مهاجرت می گیرند لوازم و وسایل خودشان را برای فروش می گذارند و این بهترین فرصت برای شما است تا بتوانید یک سرویس خواب خوب و نو آن هم با کمترین قیمیت برای خودتان پیدا کنید.

blog post

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

قبل از خرید سرویس های خواب به این نکته توجه کنید که اگر تخت خواب ساختار چوبی دارد باید گوشه به گوشه آن مورد بررسی قرار بگیرد. بعد از آن باید به سراغ تشک ها بروید، آن ها را بلند کنید و تخته های زیر آن را مورد بررسی قرار دهید حتی خود تشک ها هم باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند.

فرفورژه های دست دوم برای دکوراسیون داخلی خانه

یکی دیگر از این وسیله هایی که می توانید روی آن ها حساب کنید، فرفورژه ها هستند، اصلا هم مهم نیست که این فرفوژه ها صندلی هستند یا میز نهارخوری، سرویس خواب هستند یا آینه و کنسول. اگر در مغازه های دست دوم فروشی نمونه هایی از فرفورژه هایی را دیدید که به دلتان نشست و از لحاظ فنی سالم بودند حتما آن ها را تهیه کنید، بعدا می توانید رنگ آن ها را عوض کنید، نگران این موضوع نباشید.

blog post

عکاسی معماری از خانه ناهید

چند نکته کلی در رابطه با مبلمان های دست دوم

  • سعی کنید تا همه قسمت های وسیله مورد نظرتان را مورد بررسی قرار دهید تا بعد از منتقل کردن آن ها  به خانه متحمل ضرر نشوید هر چند هم که این وسیله ها را ارزان خریده باشید.
  • مبلمان های چوبی معمولا از دو نوع چوب نرو چوب سفت هستند، مبلمان هایی با چوب نرم ارزان تر هستند اما به همان میزان هم آسیب پذیر ترند، پس سعی کنید حتی در انتخاب مبلمان های دست دوم هم این نکته ها را در نظر بگیرید.
  • بالشتک ها و کوسن های روی مبلمان ها هم تاثیر زیادی در قیمت مبلمان ها دارند، حتما آن ها را ببرسی کنید و ببینید که آیا همه ابعاد اندازه آن ها با هم برایبر است یا نه. حتما جنس پارچه ها را خهم مورد بررسی قرار دهید، آن ها نباید به سادگی چروک و یا نخ کش شوند.
  • اگر می خواهید میز های بغل مبلی تهیه کنید و این میزها از نوع شیشه خور هستند، حتما چک کنید تا شیشه ها روی صفحه لق نزند و درس سر جای خودش بنشیند.

دیگر مطالب راهنمای خرید: مبلمان و وسایل سنتی برای دکوراسیون ایرانی
راهنمای خرید شیرآلات و تجهیزات سرویس بهداشتی
لوستر و آباژورهای شیک و متفاوت در دکوراسیون داخلی
دکوری هایی که دکوراسیون منزل شما را زیر و رو می کنند!
راهنمای خرید: وسایلی برای نظم دهی به دکوراسیون داخلی منزل
۷ صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند

شما هم نکته های خودتان را در رابطه با خرید وسایل دست دوم با مشاوره دکوراسیون چیدانه در میان بگذارید.

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
روتختی و کالای خواب رویایی برای نیمی از زندگی تان!

روتختی و کالای خواب رویایی برای نیمی از زندگی تان!

بهترین دیزاین خانه، مریم و نیما دکوراسیون ایرانی در سوئد دارند!

بهترین دیزاین خانه، مریم و نیما دکوراسیون ایرانی در سوئد دارند!

دکوراسیون منزل شیک با مبلمان دست دوم!

دکوراسیون منزل شیک با مبلمان دست دوم!

1394/12/15 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
صنایع شیشه و آینه الماس جام certificate
صنایع شیشه و آینه الماس جام

صنایع شیشه و آینه الماس جام

سینک گرانیتی اتریس certificate
سینک گرانیتی اتریس

سینک گرانیتی اتریس

کابینت و دکور آشپزخانه آفاق چوب certificate
کابینت و دکور آشپزخانه آفاق چوب

کابینت و دکور آشپزخانه آفاق چوب

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent