visibility 12678 today 1394/12/25

با این 7 کابینت، آشپزخانه شیک داشته باشید!

تجهیزات آَشپزخانه: کابینت های آشپزخانه را می شود هر بار از یک نگاه بررسی کرد، می شود هر دفعه به یکی از جزییات آن ها پرداخت و راجع به آن ها نوشت، مطمئن باشید که به این زودی ها جزییات کابینت ها تمام نخواهد شد و هر دفعه چیز جدیدی پیدا خواهد شد که می شود راجع به آن ها نوشت . امروز هم در چیدانه می خواهیم به بحث شیرین کابینت های آشپزخانه بپردزیم و کمی راجع به آن ها بخوانیم، پس با ما همراه باشید. 

blog post

پروژه اجرایی کابینت آشپزخانه

کابینت های متحرک برای آشپزخانه 

شاید این تیتر به نظرتان بامزه و خنده دار به نظر برسد و شاید هم فکر کنید که این فقط یک شوخی است، اما اگر به عکس بالا نگاه بیاندازید خواهید دید که گروه چیدمان با استفاده از فضای زیر کانتر آشپزخانه، کابینت های متحرکی را طراحی کرده اند که می شود از آن ها به عنوان صندلی های اپن هم استفاده کرد. کافی است فقط زیر این کابینت ها را چرخ کار گذاشت تا به هدف مورد نظر رسید. 

blog post

تزیین اپن با گل

کانترهای متفاوت برای آشپزخانه 

کانترهای آشپزخانه شما می توانند چهره ای متفاوت به نسبت دیگر کانترها داشته باشند آن هم به وسیله گل و گیاهان. اگر خوب به عکس بالا که یکی از پروژه های اجرا شده توسط گروه چیدمان است، نگاه کنید، می بینید که روی صفحه کانتر آشپزخانه نواری از گل ها و گیاهان وجود دارد که باعث می شود ظاهر این کانتر با دیگر کانترها متفاوت تر و دوست داشتنی تر باشد. روی این نوار سبز هم یک شیشه محافظ قرار گرفته است که به کانتر کمک می کند تا عملکردش را حفظ کند. یادتان باشد که کانترهای آشپزخانه هم جزوی از کابینت های آن محسوب می شوند. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: با این ایده ها جلوه کانتر آشپزخانه را زیباتر کنید!

blog post

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

کابینت های پله ای برای دکوراسیون آشپزخانه 

کابینت های آشپزخانه شما می توانند به صورت پله ای طراحی شوند. این کابینت ها در واقع می توانند مانند قفسه هایی برای خودنمایی وسایل و لوازم دکوری نیز عمل کنند مخصوصا اگر دقیقا در پشت آشپزخانه اتاق نشیمن قرار گرفته باشد، عکس بالا به خوب به شما نشان می دهد که منظور ما چیست، البته این نوع کابینت ها میتوانند به تعریف کردن ورودی و آشپزخانه هایی که فاقد درب هستند هم کمک کند. 

blog post

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

کابینت های سفید برای آشپزخانه 

اگر نگاهی به مطلب پرطرفدارترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه بیاندازید، متوجه خواهید شد که رنگ سفید یکی از آن رنگ ها است. اگر دوست دارید دکوراسیون داخلی مدرن با جذابیت رنگ سفید را تجربه کنید، حتما آن را در کابینت های آشپزخانه به کار ببرید. 

blog post

مدل کابینت آشپزخانه

کابینت هایی با طراحی های متفاوت 

کابینت ها حتما نباید دور تا دور اشپزخانه را فرا بگیرند و کامل دیوارها را بپوشانند، گاهی وقت ها می توان برای کابینت ها طرح های خاص و متفاوت تری را در نظر گرفت، درست مثل انچه که در عکس بالا دیده می شود. یادتان باشد که ساخارشکنی همیشه نتیجه خوب و متفاوت تری را به شما تحویل می دهد به شرط آن که جسارت انجام این کار را داشته باشید. 

blog post

رنگ سفید کابینت آشپزخانه

کابینت های ویترینی 

کابینت های شما می توانند ویترین های زیبایی باشند که ظرف های کریستالی درونشان خودنمایی می کند. این نوع کابینت ها معمولا دارای درب های شیشه ای هستند که هم به نسبت دیگر کابینت ها متفاوت تر هستند و هم می توان به وسیله نورپردازی آن ها را زیبا تر جلوه داد. 

blog post

دکوراسیون کابینت آشپزخانه

در پایان از گروه چیدمان که با عکس های خود ما را در نوشتن این مطلب یاری کرده اند صمیمانه تشکر می کنیم. اگر مایل به دیدن دیگر پروژه های انجام شده توسط این گروه و همچنین به دست آوردن اطلاعات تماس آن ها هستید، می توانید به پروفایل اهالی فن چیدمان در وبسایت چیدانه مراجعه کنید. 

مطالب بیشتر: ۷ ترفند دکوراسیون آشپزخانه کوچک اما جادار
۷ ایده های متفاوت سطل زباله در دکوراسیون داخلی
۱۰ وسیله آشپزخانه که هر خانه ای نیاز دارد!
۱۳ راز دکوراسیون آشپزخانه های امروزی!
نظم دهنده کابینت آشپزخانه را به همین آسانی بسازید!

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
کابینت مدرن جدید، خاص‌ترین مدل‌ها

کابینت مدرن جدید، خاص‌ترین مدل‌ها

با این 7 کابینت، آشپزخانه شیک داشته باشید!

با این 7 کابینت، آشپزخانه شیک داشته باشید!

1394/12/25 ادامه مطلب
طراحی کابینت مدرن و شیک آشپزخانه، این طراحی کابینت در مشهد معرکه است!

طراحی کابینت مدرن و شیک آشپزخانه، این طراحی کابینت در مشهد معرکه است!

کسب و کارها پیشنهادی
شرکت توکا certificate
شرکت توکا

شرکت توکا

مهراز همسنگ و کمانه راگا certificate
مهراز همسنگ و کمانه راگا

مهراز همسنگ و کمانه راگا

گالری مبل محمد certificate
گالری مبل محمد

گالری مبل محمد

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent