visibility 18908 today 1395/4/12

15 پارتیشن خلاقانه برای تقسیم فضاهای داخلی منزل

ترفندهای دکوراسیون: داشتن فضای باز و بزرگ در منزل و یا دفاتر اداری همیشه مورد توجه بوده است و کمتر کسی است که از داشتن یک فضای باز و دلباز ناراضی باشد مگر آنکه نیاز به یک حریم خصوصی و یا تعریف یک فضا در دکوراسیون شما احساس شود. پارتیشن ها در غالب جدا کننده ها می توانند این وظیفه را در دکوراسیون شما بر عهده بگیرند، به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم 15 مدل پارتیشن منزل و پارتیشن اداری را با هم بررسی کنیم با ما همراه باشید.

پارتیشن چند منظوره

یک قفسه ی بزرگ کتاب می تواند به عنوان یک پارتیشن اداری و یا حتی پارتیشن منزل مورد استفاده قرار بگیرد. این پارتیشن دو بخشی را به راحتی می توانید به سقف پیچ کنید و فضای خود را تقسیم کنید.

پارتیشن کنفی

این پارتیشن کنفی ایده ی بسیار مطلوبی برای جدا کردن دو فضا در دکوراسیون منزل بدون از دست دادن نور است.

پارتیشن منزل

یک دیوار کوتاه به سادگی می تواند فضای نشیمن شما را از غذا خوری شما جدا کند بدون آن که ماهیت کلی پلان شما تغییر کند و فضای شما گرفته و بسته شود.

پارتیشن اداری

دیوارهای سبز که از گیاهان ساخته شده اند یک راه حل عالی برای پارتیشن اداری و جدا کردن دو فضا می باشند علاوه بر این قابلیت تصفیه هوا و جذب صدا را هم دارا هستند.

پارتیشن منزل

 در پارتیشن منزل خود اشکال متعارف مربع و مسطتیل را کنار بگذارید! با استفاده از اشکال هندسی و ایجاد الگوهای چرخشی می توانید یک پارتیشن مدرن و منحصر به فرد برای فضای خود طراحی کنید.

پارتیشن اداری

حتی می توانید پارتیشن های خود را با فلاورباکس ها تلفیق کنید و چهره ی منحصر به فردی به پارتیشن اداری و یا منزل خود ببخشید.

پارتیشن های چند منظوره

پارتیشن ها می تواند به صورت یک طراحی چند منظوره در فضای داخلی شما مورد استفاده قرار گیرد این پارتیشن های چند منظوره می تواند برای فضاهای کوچک هم ایده ی منحصر به فردی باشد.

پارتیشن شیک

می توانید با پارتیشن ها در غالب یک اثر هنری برخورد کنید. همان ور که می بینید این پارتیشن ساخته شده با طناب جلوه ی خاصی را به فضای این رستوران بخشیده است.

پارتیشن منزل

پارتیشن ها می تواند تلفیقی از اشکال و احجام و متریال ها باشد که به دکوراسیون داخلی شما زیبایی می بخشد.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف یا چوبی می تواند جلوه ای از طبیعت در دکوراسیون داخلی شما باشد و جدار شفافی برای جداسازی فضاهای شما محسوب شود.

پارتیشن شفاف

شیشه های رنگی یک راه حل عالی برای جداسازی فضاهای مختلف بدون از دست دادن نور طبیعی و بسته شدن محیط می باشد.

پارتیشن متحرک

طناب های معلق در دکوراسیون این رستوران در غالب یک پارتیشن متحرک عمل می کند که علاوه بر ایجاد حریم خصوصی قابل تغییر هم می باشد.

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف یا چوبی را می توانید برای جداسازی فضای حمام از اتاق خواب خود استفاده کنید و جلوه ی خاصی را به دکوراسیون خود ببخشید.

پارتیشن منزل

یک پارتیشن مشبک با اشکال هندسی راه حل خوبی برای جداکردن فضای آشپزخانه از بخش هایی مانند ورودی است.

پارتیشن چندمنظوره منزل

پارتیشن های شفاف چند منظوره که مانع از دست رفتن نور طبیعی فضا می شود و همچنین با یک میز تلفیق شده است که کاربرد آن را دو چندان کرده است.

آیا شما هم در خانه ی خود فضاهایی دارید که نیاز به پارتیشن دارند اما نمی دانید با آن ها چگونه رفتار کنید؟ سوالات و مشکلات دکوراسیون منزل خود را با ما و اهالی فن چیدانه و کاربران دیگر در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه به اشتراک بگذارید و پاسخ بگیرید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه   

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
30 مدل دیوار جداکننده آشپزخانه و پذیرایی

30 مدل دیوار جداکننده آشپزخانه و پذیرایی

سرویس بهداشتی داخل پذیرایی، با این پارتیشن ها پنهانش کنید!

سرویس بهداشتی داخل پذیرایی، با این پارتیشن ها پنهانش کنید!

پارتیشن شیشه ای، همه چیز درباره این دیوارهای بی رنگ!

پارتیشن شیشه ای، همه چیز درباره این دیوارهای بی رنگ!

کسب و کارها پیشنهادی
بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا certificate
بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا

بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا

روشویی کابینتی هلا HOLA "هوگونیک" certificate
روشویی کابینتی هلا HOLA "هوگونیک"

روشویی کابینتی هلا HOLA "هوگونیک"

تولید و تعمیرات مبل ایتال استیل certificate
تولید و تعمیرات مبل ایتال استیل

تولید و تعمیرات مبل ایتال استیل

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent