visibility 3843 today 1395/11/16

لوازم خانگی آشپزخانه، چگونه بهترین ها را بخریم؟

راهنمای خریدپیدا کردن گاز، یخچال و باقی لوازم خانگی آشپزخانه ایده آل یکی از دغدغه های اصلی هر فردی است. گروه لوازم خانگی بکو نکاتی را درمورد خرید لوازم خانگی بیان کرده اند که می توانید با خواندن این مطلب، بدون سردرگمی در انتخاب وسایل آشپزخانه، انتخاب خود را جهت دهید و نظمی مناسب پیش بگیرید.

blog post

لوازم خانگی برقی بکو

لوازم آشپزخانه نوعی سرمایه به حساب آمده و بنابراین در هنگام خرید نیز به احتیاط و دقت بیشتری نیاز دارند. طبعا شما وسایلی با ابعاد بزرگ و از جنس استیل ضدزنگ می خواهید اما این را بدانید که داشتن چنین چیزی به همان نسبت احتیاج به پرداخت هزینه بالا هم دارد. بنابراین اول از هرچیز درباره بودجه خود به اتفاق نظر رسیده و بعد تصمیم بگیرید که بر اساس آن چه وسایلی با چه شکل، صورت و ظاهری برای کار در آشپزخانه نیاز دارید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا بر این اساس لیست لوازم مورد نظر خود را تهیه و مرتب کنید.

لوازم خانگی: اجاق گاز

ترکیب اجاق گازهای معمولی هم از نظر کارآیی و هم از نظر ظاهری برای اکثر آشپزخانه ها مناسب است. پیش از خرید لوازم خانگی حتما بودجه، فضا و سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی بین اجاق گازهای معمولی ایستاده و سبک استیل های تجاری یا همان گازهای رومیزی و... گزینش داشته باشید.

blog post

فر برقی توکار بکو

لوازم خانگی: فر

اگر انتخاب شما شکل استاندارد اجاق گاز است، به گفته لوازم خانگی بکو باید به دنبال گاز رومیزی و فری به شکل مجزا برای دکوراسیون آشپزخانه خود باشید. این کار می تواند برای یک آشپز بسیار هیجان انگیز باشد چراکه امکان انتخاب اشکال مختلفی از فرها اعم از فر دو طبقه، دیواری، بخارپز و... برایش مهیا می گردد.

blog post

گاز برقی بکو

لوازم خانگی: گاز رومیزی

اینکه اجاق گازی رومیزی و به صورت مجزا داشته باشید این امکان را به شما می دهد که برای چیدمان وسایل و به طبع آشپزی کردن آزادی عمل بیشتری داشته باشید. اگر به فر دیواری به عنوان لوازم خانگی علاقه دارید و یا فقط می خواهید فضای پخت و پزتان جداگانه باشد به اجاق گازهای الکتریکی و یا گازی احتیاج پیدا خواهید کرد.

لوازم خانگی: یخچال

یخچال ها در نمای آشپزخانه تاثیر بسزایی دارند. بنابراین لازم است قبل از خرید این را بدانید که چه مقداری مواد غذایی نیاز دارید. راهنمایی های ما در این باره می تواند به شما کمک کند که چه یخچالی با چه ابعاد و شکلی برایتان مناسب خواهد بود.

blog post

فر بکو

لوازم خانگی: ماکروویو

بعد از اینکه دکوراسیون آشپزخانه رویایی تان را ترتیب دادید وقت آن می رسد که مطمئن شوید هیچ چیز کوچکی مثل ماکروویو را نیز جا نینداخته اید. به گفته لوازم خانگی بکو باید به این نکته توجه داشته باشید که آشپزخانه و خانه شما در چه سبکی است و تا زمانی که وجود چنین لوازم خانگی آشپزخانه فریبنده و اضافی یه نظر نرسند برای خانه شما مناسب بوده و جزو ملزومات به حساب می آیند.

blog post

هود آشپزخانه بکو

لوازم خانگی طراحی شده جهانی

حتی اگر خانه ای که در آن زندگی می کنید همیشگی نباشد هم نیاز به پویایی و تحرک در آن وجود دارد. به طوری که همه افراد اعم از پیر و جوان باید در فضای آشپزخانه شما راحت باشند. لازمه این امر انتخاب وسایلی است که استفاده از آنها برای همه راحت و ممکن بوده و امنیت لازم را داشته باشد.

blog post

هود سقفی آشپزخانه

انتخاب وسایل سازگار با محیط

امروزه بر روی جعبه های بسیاری از لوازم خانگی آشپزخانه برچسب ضمانت و سازگار با محیط زیست خورده می شود. اما چه چیزی بین محیط و برچسب انرژی اختلاف ایجاد می کند؟ قبل از خرید، حتما به انرژی تولیدی این وسایل و اندازه ای که دارند توجه کنید تا در بلندمدت نیازی به پرداخت هزینه های اضافی پیدا نشود.

برای برقراری ارتباط با این گروه می توانید به پروفایل اهالی فن لوازم خانگی بکو در وبسایت چیدانه مراجعه کنید تا با اطلاعات تماس آنها روبرو شوید.

منبع: Houzz |مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

نویسنده:

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بهترین برند لوازم خانگی چیست؟

بهترین برند لوازم خانگی چیست؟

خرید لوازم برقی آشپزخانه، راهنمای کامل برای خرید جهیزیه!

خرید لوازم برقی آشپزخانه، راهنمای کامل برای خرید جهیزیه!

لیست جهیزیه عروس، هر چیزی نخریم!

لیست جهیزیه عروس، هر چیزی نخریم!

1398/10/19 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
تولیدی ساعت ارس certificate
تولیدی ساعت ارس

تولیدی ساعت ارس

دکوراسیون داخلی ایده نو certificate
دکوراسیون داخلی ایده نو

دکوراسیون داخلی ایده نو

میکروسمنت هایکا certificate
میکروسمنت هایکا

میکروسمنت هایکا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent