دکوراسیون شیک و مدرن دفتر اسنپ باکس! + عکس

دکوراسیون شیک و مدرن دفتر اسنپ باکس! + عکس

به قلم: نرگس مهردادیان

طراحی دفتر مرکزی شرکت اسنپ باکس

نوژا دیزاین

طراحی داخلی دفتر مرکزی شرکت اسنپ باکس توسط تیم لاین استودیو در سال 1397 به زیبایی و با رویکردهای جذاب و مفیدی انجام شده است. از نقات قوت این طراحی می‌توان به طراحی داخلی فضای اداری با توجه به نیازهای کارکنان، شرکت و دید مشتری و استفاده از هویت برند در روند طراحی فضای اداری اشاره کرد.

جکوزی ایران

برای آشنایی بیشتر با روند طراحی و معماری داخلی دفتر مرکزی شرکت نوآور اسنپ باکس و نقاط قوت آن با ادامه این مطلب از چیدانه همراه باشید.

معماری داخلی دفتر مرکزی شرکت نوآور اسنپ باکس

دفتر مرکزی شرکت اسنپ باکس کجاست؟

پروژه معماری داخلی دفتر مرکزی شرکت اسنپ باکس در شهر تهران، خیابان جردن و ساختمان جین وست واقع شده است.

دفتر مرکزی شرکت اسنپ باکس کجاست؟

معماری و طراحی داخلی دفتر شرکت اسنپ باکس

معماری داخلی دفتر مرکزی شرکت اسنپ باکس شامل 2 طبقه با مجموع مساحت 600 مترمربع توسط تیم لاین استودیو در سال 1397 انجام شده است. طراحان لاین استودیو با تکیه بر دانش و تجربه خود در زمینه طراحی فضاهای اداری و شناسایی نقاط ضعف و قوت فضای کار کارمندان یا کار گروهی، اتاق مدیریت، اتاق جلسات، فضای ورودی، اتاق انتظار و فضای استراحت و با در نظر گرفتن نوع ارتباطات درون ‌سازمانی و برون‌ سازمانی، بر اساس اولویت‌بندی و بودجه مورد نظر کارفرما در این پروژه مانند دیگر طراحی‌های خود، اقدام به طراحی کرده‌اند.

معماری و طراحی داخلی دفتر شرکت اسنپ باکس

طراحی داخلی فضای اداری با توجه به هویت برند

تیم لاین استودیو تلاش کرده در طراحی داخلی این فضای اداری با توجه به نیازهای شرکت نوآور اسنپ باکس به مناسب‌ترین طراحی با در نظر گرفتن تمامی اصول برسد. همچنین تیم طراح در این طراحی به زیبایی از هویت برند بهره برده است که به وضوح در نگاه اول قابل مشاهده است.

طراحی فضای اداری با توجه به هویت برند

نقاط قوت معماری داخلی دفتر مرکزی اسنپ باکس

  • طراحی سه بعدی دفتر مرکزی اسنپ باکس
  • استفاده بهینه از فضا برای رفع نیاز کارکنان
  • طراحی معماری فضای اداری با توجه به هویت برند
  • طراحی دفتر کار با توجه به دید مشتری

نقاط قوت طراحی دفتر مرکزی اسنپ باکس

و در آخر

در این مطلب، معماری و طراحی داخلی دفتر مرکزی شرکت اسنپ باکس، روند طراحی و نقاط قوت آن بررسی خواهد شد. این طراحی موفق فضای اداری توسط تیم لاین استودیو انجام شده است. توجه به هویت برند و تلاش برای رفع نیاز کارکنان در روند طراحی داخلی از مهمترین نقاط قوت پروژه مورد نظر به شمار می‌رود.

برای آشنایی با دیگر پروژه‌های معماری و طراحی داخلی موفق و متفاوت در دنیا، مطلب دیزاین داخل کابین فضاپیما برای تجربه سفر فضایی! را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه