امتیاز: 2.5 0 نظر | ثبت نظر

27 اردیبهشت 1396

پوستر دیواری، این کاغذ دیواری متفاوت!

دیوار: امروزه دنیای دیوارپوش ها دنیایی بزرگ و گسترده شده است. ما هر روزه شاهد انواع و اقسام طرح ها و مدل های دیوارپوش چه در فضای خانه و چه در محیط های اداری هستیم. در ساخت این دیوارپوش ها که هدف اصلیشان زیباتر کردن فضا است از متریال های مختلفی استفاده شده است. در این مطلب می خواهیم با کمک شرکت هرمس اسکای یکی از دیوارپوش های نسبتا جدید و مدرن را به شما خوانندگان عزیز معرفی کنیم. با چیدانه همراه شوید تا با پوستر دیواری، یک کاغذ دیواری متفاوت آشنا شویم.

پوستر دیواری چیست؟

در اولین قدم باید ببینیم که پوستر دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟ پوستر دیواری نوعی دیوارپوش مانند کاغذ دیواری است که در ابعادی خاص و طرح هایی متفاوت بر روی دیوار نصب می شود. پوستر دیواری یا در یک شیت و یا در قالب چند شیت در کنار هم، یک تصویر نهایی را بر روی دیوار ایجاد می کند.

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری

نباید پوستر دیواری را با کاغذ دیواری اشتباه گرفت. شاید این دو در ظاهر و در نگاه اول شبیه به یکدیگر باشند، اما دارای تفاوت های زیادی هستند. تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری در طرح و ابعاد است.

کاغذ دیواری معمولا دارای طرح های متناوب و تکرار شونده (مانند طرح یک گل) است، اما پوستر دیواری به گونه ای طراحی می شود که در مجموع یک تصویر را مانند یک عکس بر روی دیوار به نمایش بگذارد. از طرفی جنس این دو هم با یکدیگر متفاوت است.

از پوستر دیواری کجاها می توان استفاده کرد؟

از آن جایی که نکته مهم در استفاده از پوستر دیواری تصویر و طرح آن است، لذا می توان از طرح های مختلف این پوسترها در فضاهای مختلف استفاده کرد. هرمس اسکای طرح های مختلفی را برای نشیمن خانه، اتاق کودک، فضاهای اداری و دفاتر کار طراحی کرده است. همچنین می توان طرح دلخواه را برای چاپ سفارش داد.

پوستر دیواری و مزایای استفاده از آن

نصب پوستر دیواری بر روی دیوار اصلی هر فضا باعث می شود که حال و هوای متفاوت و زیباتری به طراحی داخلی خانه بخشیده شود. استفاده از رنگ روشن در پوستر دیواری باعث زیبایی بیشتر می شود. همچنین استفاده از تصاویری که عمق دارند، باعث می شود فضاهای کوچک بزرگتر دیده شوند.

نصب پوستر دیواری

شرکت هرمس اسکای پوسترهای دیواری را به دو صورت آماده و سفارشی تولید می کند. برای نصب این پوسترها حتما باید از متخصصین این حوزه کمک گرفت، چراکه این پوسترهای دیواری دارای چسب مخصوص به خود هستند و اگر در مراحل نصب کوچک ترین مشکلی به وجود بیاید، باید تمامی پوستر را تعویض کرد.

هرمس اسکای با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه چاپ و ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی و فضا سازی، در زمینه های آسمان مجازی، کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری فعال است. شما می توانید برای دیدن نمونه تصاویر پوستر دیواری و سه بعدی و هم چنین سفارش طرح های دلخواه به پروفایل شرکت هرمس اسکای در چیدانه مراجعه کنید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 2090 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 27 اردیبهشت 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173