visibility 2080 today 1396/10/26

مبل تختخواب شو در دکوراسیون خانه، چرا باید سراغش برویم؟

شما می توانید با خرید یک مبلمان تختخواب شو با کیفیت، نشیمنتان را به یک اتاق خواب مجهز تبدیل کنید! اگر جلوی تلویزیون خوابتان می برد و یا هنگام برخورد چشمانتان با صفحات کتاب خودتان را به خواب دعوت می کنید؛ شما به یک مبل تخت خواب شو نیاز دارید تا شما را از شر کابوس ها و درد های مفصلی نجاتتان دهد! البته پیشنهاد می کنم چند صفحه ای کتاب بخوانید بعد خودتان را به خواب دعوت کنید! با چیدانه همراه باشید.

مبل تختخواب شو متناسب با ویژگی های جسمی
مبل تختخواب شو متناسب با زندگی روزمره

چه کسی قرار است از مبل تختخواب شو استفاده کند؟

عادات خواب و سطح سلامت شما موثر ترین عامل در انتخاب نوع مبلمان شماست. یک تخت خواب و صندلی نامتناسب با ویژگی های بدن شما می تواند آسیب های جدی به ستون فقرات و عضلاتتان بزند پس با توجه به ویژگی های جسمیتان مبلمان تهیه کنید.

blog post

مبلمان ال آیدا

blog post

مبل ال تختخواب شو

مبل تخت شو را به چشم صندلی ببینیم یا تخت خواب؟

کدام مهم تر است! اینکه یک صندلی در نشیمنتان داشته باشید یا یک تخت خواب؟ باید بگویم پاسخ این پرسش به خود شما و عادات شما باز می گردد. اگر گاهی مهمان دارید و از اینکه مهمانتان روی زمین بخوابد ناراحتید، کاربری صندلی برایتان مهم تر است چون شما گاهی مهمان دارید! اما اگر تنها زندگی می کنید یا دانشجو هستید باید بگویم هردو کاربری برایتان مهم است و تختخواب بودنش را بیش تر دوست خواهید داشت و فکر نکنم هیچ وقت آن را به حالت صندلی باز گردانید! مگر اینکه پدر یا مادرتان را به آپارتمان دانشجوییتان دعوت کنید.

اگر دوست دارید در مورد دکوراسیون خانه دانشجویی بیش تر بدانید مطالب زیر را مطالعه کنید:

مبل مناسب برای خواب در نشیمن

 

blog post

مبلمان ال در دکوراسیون نشیمن

بهتر است قبل از خرید در مغازه نمونه نمایشگاهی را چند بار باز و بسته کنید تا میزان سروصدایش دستتان بیاید. این یک راز است! نمونه ها مدت زیادی در نمایشگاه ها می مانند و فروخته نمی شوند پس افراد زیادی آن ها را باز و بسته کرده اند. اگر قصد خرید اینترنتی مبلمان تختخواب شو را دارید بهتر است با فروشنده تماس بگیرید و چند سوال در مورد گارانتی و قطعات قابل تعویض مبل تختخواب شو بپرسید!

blog post

طراحی داخلی مینیمال

 

 

مبلمان تختخواب شو باید سبک باشد

شما قرار نیست قهرمان پرورش اندام یا قویترین مرد جهان شوید! سبک ترین مبلمان تخت خواب شو را خریداری کنید تا هر شب سنگینی اش مانع از استفاده قابلیت تخت شو اش نشود.

blog post

مبلمان شیک و مدرن

blog post

مبلمان خانگی esila

قبل از خرید مبلمان تختخواب شو دست به متر شوید

قبل از خرید مبل تختخواب شو بهتر است فضای نشیمنتان را اندازه گیری کنید تا هنگام خرید بتوانید تصمیم بگیرید مبل تختخواب شو را با چه ابعادی خریداری کنید. قطعا فضایی که برای یک مبل تختخواب شو طولی نیاز دارید بیش تر از یک مبل تخت خواب شو عرضی است.خالی از لطف نیست که بگویم مبلمان های تختخواب شو با الگوی گسترش عرضی راحت تر به تخت تبدیمی شوند.

برای آشنایی بیش تر با انواع مبلمان سری به محصولات اهالی فن کویا دیزاین، گروه مبلمان یاتاش، مبلمان خانگی چوب و هنر، مبلمان آشینا، مبل سلامی و سایر شرکت ها در چیدانه بزنید! خریدتون خوش!

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
جادوی مبل تخت خواب شو در خانه های کوچک

جادوی مبل تخت خواب شو در خانه های کوچک

برند مبل تخت خواب شو: ایرانی با کیفیت بخرید

برند مبل تخت خواب شو: ایرانی با کیفیت بخرید

1399/12/23 ادامه مطلب
انواع مبل تخت خواب شو، شیک‌ترین‌ها

انواع مبل تخت خواب شو، شیک‌ترین‌ها

کسب و کارها پیشنهادی
بزرگمهر پوشش خاوران certificate
بزرگمهر پوشش خاوران

بزرگمهر پوشش خاوران

تعمیرات مبل الیران certificate
تعمیرات مبل الیران

تعمیرات مبل الیران

مبل عباسی certificate
مبل عباسی

مبل عباسی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent