تبلیغات
F فارست
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

30 آبان 1397

سازه های چادری، سایبان هایی مدرن و چشم گیر!

سازه های پارچه ای از دیرباز در اقصی نقاط دنیا در فرهنگ ما و اقلیم های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از فرم های هندسی در این سازه های تاریخی و قدیمی برای ساخت اولین سرپناه برای کوچ نشینان و یکجا نشینان بوده است. از کلبه های حصیری تا چادرهای قشقایی و کپرها در مناطق جنوبی ایران و بقایای آثار تاریخی کاکی از استفاده بشر از سایبان های پارچه ای برای ارتقاء سطح آسایش بوده است. به گفته کارشناسان کلینیک ساختمانی سانا امروزه آرزوی دیرین مردم مبنی بر مقاوم بودن و پایداری در برابر باد و بوران و حرارت در پی فناوری نانو محقق شده است.

انعطاف پذیر بودن معماری این نوع سازه ها باعث می شود که از مرزهای طراحی و هندسه فراتر رویم و زیبایی را به آسایش و دوام پیوند بزنیم. ساخت و تحول بسیار سریع این سازه های معماری کم نظیر است و با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه ساخت سقف های سنگین و غیرقابل انعطاف و بعضاً نامطمئن می توانید سایبانی برای تمام فصول داشته باشیم.

گروه کلینیک ساختمانی سانا یادآوری می کنند این سازه ها با امکان طراحی بصورت متحرک یا ثابت برای پوشش موقتی یا همیشگی فضاهای باز ویلا و آپارتمان رستوانها و مکانهای تفریحی بسیار مناسب می باشند.

سازه های پارچه ای

می توان گفت سازه های پارچه ای ارائه کننده اشکال منحنی و بسیار زیبا در فضا هستند. این سازه ها با اشکال نا معلوم و داشتن انحناء در دنیایی که خطوط مستقیم و شکلهای مستطیلی در ساختمان ها مرسوم اند شور و هیجان خاصی به فضا می بخشد. به گفته کارشناسان کلینیک ساختمانی سانا پوشش این سازه ها با الیاف پلی استر و روکش های چندلایه غشایی، نیروهای کششی بسیار بزرگ را تحمل کرده و با پیشرفت تکنولوژی تولیدشان کارایی خود را در دهه های گذشته ثابت کرده اند و همچنین خصوصیات بسیار ارزشمندی از قبیل سبکی و انعطاف پذیری بالا، قابلیت عبور نور، تنوع در طرح و فرم، باز و بسته شدن، غیر قابل اشتعال بودن و آنتی باکتریال بودن و کاهش هزینه های انرژی و احداث بنا را به ارمغان می آورند.

سازه های پارچه ای ثابت

انواع سازه های پارچه ای با فرم های مختلف، یکی از المان هایی است که می تواند در هر فضا با هر نوع کاربردی حتی به عنوان سایبان پارچه ای فضای عمومی توسط معماران برای هر چه زیباتر شدن محوطه مورد استفاده قرار گیرد. این متریال مدرن سبک می توان با کمترین ستون برای مسقف شدن فضا به کار رود. از این رو سازه های پارچه ای علاوه بر پوشاندن محوطه با کمترین عملیات عمرانی و طراحی منحصر به فرد سقف چادری می تواند به عنوان المان های شهری برای زیباسازی شهر و فضای باز خارجی استفاده گردد.

برای تهیه انواع سازه های پارچه ای و سایبان ها می توانید به پروفایل کلینیک ساختمانی سانا مراجعه کنید.

  
تبلیغات

نویسنده: کلینیک ساختمانی سانا | sana buiding clinic

"کلینیک ساختمانی سانا" کلینیک ساختمانی سانا همراه با مهندسین مجرب مهمترین هدف خود را با کیفیت ترین و البته مناسب با بودجه شما در کنار طراحی های به روز در عرصه معماری و طراحی داخلی می داند تا بدین وسیله به دغدغه سازندگان و مصرف کنندگان صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی پاسخی درخور ارائه دهد. خدمات قابل ارائه • طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی • تعمیرات اساسی ساختمان در هر بخش • پیمانکاری • سرویس و نگهداری ادواری تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان • مشارکت در ساخت ( از صفر تا صد پروژه)

نشان کردن
  • 529 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 30 آبان 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
 کاور فرش زکسیس  کاور فرش زکسیس
6 نمونه کار

تلفن: 02155100794
جکوزی ایران جکوزی ایران
4 نمونه کار

تلفن: 03133869757
مبلمان هيواهوم مبلمان هيواهوم
6 نمونه کار

تلفن: 02133558964
مبلمان آترین مبلمان آترین
20 نمونه کار

تلفن: 02188774562
آینه کنسول و ساعت سادین آینه کنسول و ساعت سادین
7 نمونه کار

تلفن: ۰۸۱۳۲۶۳۱۱۷۲
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173