تبلیغات
F فارست
لوستر ستامنس

نمونه کار از شرکت : لوستر ستامنس

امتیاز: 0.1 0 نظر | ثبت نظر

2 بهمن 1398

لوستر سقفی کریستال، قیمت و عکس زیباترین مدل‌های بازار

شیوا. ف درباره انتخاب لوستر سقفی کریستال از چیدانه، پرسیده:

« اخیرا در اینستاگرام لوسترهایی را می‌بینم که یک صفحه چسبیده به سقف دارند و پر از گوی‌های کریستالی هستند. نمی‌دانم این سبک لوستر به خانه ما می‌خورد یا نه؟ چون در عکس خانه‌های مردم، این لوسترها در هر دو سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک وجود دارد؛ کریستال‌های زیبای این لوسترها مرا به وسوسه انداخته که سریع‌تر یکی از این لوسترها بخرم؛ ممکن است مرا در انتخاب لوستر سقفی کریستال راهنمایی کنید؟» 

راستش من هم از لوستر کریستالی سقف خانه دایی‌ام کلی خاطره دارم و تمام دوران بچگی دوست داشتم صندلی بگذارم و چند تا از کریستال‌های آن  لوستر فراموش‌نشدنی را کش بروم و برای خودم گوشواره درست کنم. از آن دوران چندین سال گذشته و هنوز نشده برای خودم از آن لوسترهای مسحور کننده بخرم اما پرسش شیوا، بهانه‌ای شد تا تجربه‌هایم را درباره خرید لوستر سقفی خیره‌کننده کریستالی با شما چیدانه‌ای‌ها در میان بگذارم.

راه‌کارهای انتخاب لوستر سقفی کریستالی

هنگامی که وارد لوسترفروشی می‌شوید؛ اولین چیزی که چشم شما را می‌گیرد لوسترهای آویزی بزرگ و پرنور است و شاید لوسترهای سقفی را که به سقف چسبیده‌اند را به راحتی در نگاه اول نبینید. با این حال بعد از دیدن لوستر سقفی در مغازه لوسترفروشی باید این قدرت و آگاهی را داشته باشید که لوستری را بخرید که با خانه و لوازم خانه شما هماهنگی داشته باشد. متاسفانه بسیاری از افراد لوستری را به اشتباه انتخاب می‌کنند که به دکوراسیون مغازه لوسترفروشی می‌خورد و در کنار سایر لوسترها زیباست.

مطلب پیشنهادی:  نورپردازی لوکس خانه، از سالن پذیرایی تا ظروف عتیقه اصولی دارند!

لوستر سقفی کریستالی برای چه متراژی؟

اولین نکته در خرید لوستر سقفی البته از نوع کریستالی باید مد نظر قرار دهید، دانستن متراژ اتاقی است که برای آن لوستر سقفی کریستالی می‌خواهید بخرید. ببینید:

 • 1. سقف چه ارتفاعی دارد؟
 • 2.کاربردتان از فضا دقیقا چیست؟
 • 3.وسعت فضای اتاق چقدر است؟

مثلا در این اتاق نشیمن تقریبا بزرگ و لوکس، طراح داخلی از یک لوستر سقفی کلاسیک بزرگ، گران و بسیار شیک استفاده کرده است که به خوبی فضا را روشن می‌کند.

مطلب پیشنهادی: لوازم روشنایی منزل، از دم در تا کنار تخت

وزن لوستر سقفی کریستالی مهم است

هنگامی که در لوسترفروشی، انواع لوستر سقفی کریستالی را بررسی می‌کنید؛ باید توجه کنید که سقف محل نصب لوستر موردنظرتان می‌تواند وزن لوستر انتخابی‌تان را تحمل کند. مثلا اگر در یک خانه کلنگی هستید، نمی‌توانید یک لوستر سقفی کریستالی سنگین که پر از کربستال است و از طرفی سینی‌اش هم وزن بالایی دارد را انتخاب کنید. در این رابطه از یک مهندس معمار کمک بگیرید. به علاوه اگر زنجیرها یا قلابی که برای اتصال لوسترها در سقف قرار می‌دهند ضعیف باشد، تحمل نگه ‌داشتن لوستری با بدنه سنگین را ندارد یا در صورت نصب احتمال خطر آن بالا می‌رود.

مطلب پیشنهادی: اصول نورپردازی، 8 روشنایی چشمگیر در دکوراسیون خانه!

به نورپردازی لوستر سقفی کریستالی دقت کنید

سقف بالای سرتان را در نظر بگیرید و پیش خودتان تصور کنید که اجزای لوستر سقفی مورد نظر، چطور درخشش نور را در منزل شما زیباتر می‌سازد. مثلا وجود حباب طرح‌دار باعث می‌شود روی سقف طرح بیافتد و همین هنر طراحی حباب باعث نورپردازی زیبایی توسط لوستر سقفی کریستالی ‌می‌شود.

مطلب پیشنهادی: 10 فضای داخلی ساختمان با نور مخفی های خیره کننده

همان‌طور که در تصاویر می‌بینید، لوستر سقفی کریستالی هنگامی که روشن است می‌تواند زیباترین نورپردازی را روی سقف و دیوارها پدیدآورد. از طرفی لوسترهای ریسه‌ای نور ملایمی را در بخشی از فضا منزل ایجاد می‌کنند که بیشتر جنبه تزئینی دارد تا روشنایی.

مطلب پیشنهادی: در نورپردازی منزل به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

به جزییات لوستر سقفی کریستالی دقت کنید

فقط به کلیات ظاهر لوستر کریستالی بسنده نکنید؛ از فروشنده بخواهید لوستر سقفی را برای‌تان باز کند تا بتوانید تمامی گیره‌ها و کریستال‌ها را از نزدیک بررسی کنید که هم سالم باشند هم قدرت تحمل وزن لوستر را با مرور زمان حفظ کنند.

مطلب پیشنهادی: 21 چراغ رومیزی با طراحی خلاقانه

انواع مدل لوستر سقف کریستالی

لوستر سقفی کریستالی مسطح یا آبشاری؟

هنگامی که می‌خواهید مثل شیوا برای خرید لوستر به بازار بروید به ارتفاع لوستر دقت کنید. لوسترهای سقفی کریستالی که ارتفاع 30 تا 70 سانتی‌متر دارند برای خانه‌های تهران و سایر شهرستان‌ها که ارتفاع سقف بین 280 تا 300 سانتی‌متر است، خوب‌اند. اگر لوستر‌های سقفی کریستالی بلند چشم‌تان را گرفته باید یا آن را برای گوشه پذیرایی یا راهرو بخرید که کل ارتفاع را پر کند یا خانه‌ای ویلایی با سقف 5 متری بخرید بعد سراغ چنین لوسترهایی بروید. مثلا لوستر سقفی زیبایی که در تصویر زیر می‌بینید برای پر کردن لابی یک برج یا هتل مناسب است؛ نه یک خانه معمولی.

مطلب پیشنهادی: درخشش لوستر های زیبا در دکوراسیون داخلی منزل

مطلب پیشنهادی: مدل لوستر اتاق خواب، کدوم رو بخرم بهتره؟

لوستر سقفی کریستالی آبشاری نور کافی دارد؟

بله لوسترهای آبشاری که از سقف آویزان می‌شوند بسته به نوع لامپ‌هایی که در آن ها به کار می‌رود، می‌توانند کاملا باعث روشنایی شوند یا با نورهای تزئینی به زیبایی دکوراسیون کمک کنند؛ مثل این لوسترهای سقفی کریستالی که نور آبی دارند.

مطلب پیشنهادی: 12 راه برای نورپردازی آشپزخانه با چراغ‌های LED

لوستر سقفی کریستال، به چه سبکی؟

در لوسترفروشی تکلیف‌تان را با خودتان روشن کنید. سبک کلاسیک لوستر سقفی کریستال را با آن گلوله‌های زیبایی آویخته دوست دارید یا شکل‌های مدرن که ساعت‌ها ما را به دیدن سقف خانه محو می‌کند؟

مطلب پیشنهادی: خرید لوستر، بهترین مدل برای دکوراسیون شما اینجاست!

لوستر سقفی کریستال، کلاسیک و جاودانه

بسیاری افرادی که دوست ندارند سبک امروزی و ساده مدرن وارد خانه‌شان شود به انواع کلاسیک لوسترهای سقفی کریستال روی می‌آورند. اگر از آن مبل‌های نیمه سلطنتی زیبا در خانه دارید که با لوسترهای شاخه‌ای چندان هماهنگ نمی‌شوند؛ می‌توانید از لوسترهای سقفی کلاسیک با کریستال‌های گرد بخرید.

مطلب پیشنهادی: خرید لوستر مناسب، فاکتور های کلیدی در انتخاب خوب کدامند؟


لوستر سقفی کریستالی، مدرن و خیره کننده

در لوسترهای مدرن کریستالی برخلاف انواع کلاسیک، آویزهای کریستالی و ریسه‌ای کمتر می‌بینیم و جزییات طراحی روی خطوط مربع، دایره، بیضی یا اشکال هندسی دیگر مثلا طرح اینفینیتی یا بی‌نهایت، نمایان می‌شوند. اجزای کریستالی به همین اشکال متصل‌اند و روی سینی لوستر سقفی، طرح هندسی برجسته ایجاد می‌کنند.

مطلب پیشنهادی: لوستر پذیرایی، 20 مدل لوکس و زیبا

لوستر سقفی کریستال مدرن و گرد

انواع گرد لوستر سقفی کریستال مدرن، شامل چند  ردیف دایره متقاطع است که کریستال‌ها به صورت ایستاده روی سطح سینی آنها قرار گرفته‌اند. این سبک از لوستر سقفی برای خانه‌هایی مناسب است که مبلمان مدرن دارند و از المان‌های کلاسیک در منزل کمتر استفاده شده است. لوسترهای سقفی مدرن گرد، هرچه کریستال پر جزییات تری داشته باشند؛ گرانتراند.

مطلب پیشنهادی:12 راه برای نورپردازی آشپزخانه با چراغ‌های LED

  لوستر سقفی کریستال مدرن چهارگوش

  این مدل‌های لوستر کریستالی سقفی که نمای چهارگوش دارند برای آپارتمان‌های مدرن امروزی انتخابی بسیار یونیک است. خصوصا اگر با سلیقه باشید و لوسترهای سقفی کریستالی با جزییات زیبا و نقش‌های هندسی هوشمندانه تهیه کنید.

  مطلب پیشنهادی: نورپردازی داخلی ساختمان، دیگر نگران قبض برق خود نباشید
  لوستر سقفی کریستال با قیمت خوب سراغ دارید؟

  هنگامی که برای خرید لوستر به بازار می‌روید اول باید توجه ویژه‌ای به بودجه‌تان داشته باشید. آیا قرار است این لوستر تا ابد در خانه شما باشد یا از آن آدم‌هایی هستید که هر سال نزدیک عید لوستر نو می‌خرید؟ با پرسیدن این سوال‌ها از خودتان در می‌یابید که باید چقدر بودجه برای لوستر سقفی کریستال مورد نظر کنار بگذارید؟ با این حال ما هم نکات مهمی را به شما می‌گوییم.

  مطلب پیشنهادی: لوکس ترین روشنایی ها را از بازار لوستر تهران بخرید!

  لوستر سقفی کریستال قیمت مناسب 

  یکی از عوامل مهم در قیمت لوستر سقفی کریستالی، جنس و تعداد کریستال‌های به کار رفته در آن است. کرییستال‌های یک لوستر سقفی اشکال متعدد و متفاوتی دارندکه هر چه این نقش و نگارها بیشتر و جنس کریستال به کار رفته مرغوب‌تر باشد؛ قیمت لوستر سقفی کریستالی بیشتر می‌شود. بنابراین شما هم به بودجه‌تان نگاه کنید اگر یک لوستر سقفی کریستال با قیمت مناسب می‌خواهید باید مدل‌های ساده‌تر را انتخاب کنید.

  مطلب پیشنهادی: روشنایی و جذابیت دکوراسیون با چراغ های دکوراتیو

  قیمت لوستر سقفی ارزان

  مثلا هنگامی که قیمت لوستر سقفی کریستال ارزان اولین اولویت خرید شماست خیلی به دنبال مدل‌های با شکل‌های خاص نباشید زیرا گوی‌های چندوجهی، لوزی‌های بلند و كوتاه و.... تولید سخت و پرهزینه‌ای دارند و قیمت تمام شده را بالا می‌برند. بهتر است کریستال‌هایی که نمونه گوی ساده ‌دارند و در آنها آیینه به کار رفته را انتخاب کنید که گوی‌های آنها کمتر باشد و نور در آیینه منعکس شود و لوستر بزرگ‌تر به نظر برسد. شما هم به هدف‌تان، یعنی خرید لوستر سقفی ارزان برسید.

  می‌‌‌توانید یک  نسبتا ارزان‌تر را در سقف آشپزخانه کار کنید که  فضای خودمانی آشپزخانه تبدیل به محلی کلاسیک نشود؛ وقتی آشپزخانه را با المان‌های سنگین کلاسیک تزئین می‌کنید؛ انگار هنگام آشپزی یا خوردن غذا در آن معذب هستید.

  مطلب پیشنهادی:روشی آسان و سریع برای تمیز کردن لوستر کریستالی

  انواع لوستر سقفی با قیمت

  اگر در بازار شهرتان یا بازار اینترنتی به دنیال لوستر سقفی با قیمت خوب یا حتی قیمت لوکس هستید باید بگوییم که این روزها نوسان قیمت به شدت زیاد است و شما به عنوان خریدار باید قیمت‌ها را بسته به نرخ ارز در هر تاریخی برای‌ خوتان ثبت کنید . مثلا اگر در این ماه نرخ دلار 1250 تومان است و در ماه بعد 1450 شود؛ شما می‌دانید حدودا چقدر پول برای یک لوستر سقفی کریستال باید کنار بگذارید.

  کریستال‌های این لوستر سقفی به صورت مدرن و مستطیل‌های کشیده، روی سطح سینی آن قرارگرفته‌اند که برای  چنین هال لوکسی کاملا مناسب است. تقابل مدرنیته و طرح زیبای شرقی کاشی‌های پشت تلویزیون، به نمای ساده و خنثی دیوارها و مبلمان جان بخشیده است.

  مطلب پیشنهادی: چراغ سقفی اتاق خواب، چطوری باید انتخابش کرد؟


  لوستر سقفی کریستالی قیمت بازار اینترنتی

  در بازار اینترنتی لوستر سقفی کریستالی، معمولا قیمت‌ها از بازار داخل شهر پایین‌تر است زیرا حمل لوسترهای خیلی سنگین و لوکس برای صاحب سایت چندان صرفه ندارد و فروشنده چون احتمال آسیب و بازگشت کالا زیاد است؛ ریسک نمی‌کند. بنابراین اگر لوکس پسند هستید، به بازار لوستر شهر خودتان بروید. برای این‌‌که لوستر سقفی کریستالی قیمت مناسب را در اینترنت بیابید ما به شما یک حدود می‌دهیم: 200 هزار تا 5 میلیون تومان. اگر بودجه‌تان محدود است حدود 700 هزار تا 2 میلیون که داشته باشید می‌توانید برای‌ پذیرایی‌تان لوستر سقفی کریستالی خوبی پیدا کنید.

  مطلب پیشنهادی: لوستر کریستالی، برای خانه های کلاسیک و مدرن!

  برخی افراد تصور می‌کنند لوستر سقفی کریستالی تنها باید شامل گوی‌های چسبیده به سینی باشد؛ اما سینی لوستر سقفی گاهی شامل آویزهای مدرنی هست که برای استفاده در بالای میز آشپزخانه و کنار‌ه‌های هال و پذیرایی بسیار زیباست؛ البته اگر دکوراسیون منزل‌تان مدرن است.


  قیمت لوستر کریستالی سقفی مد روز

  اگر بخواهید مطابق مد روز پیش بروید و لوستری شبیه ژورنال‌های خارجی بخرید مطمئن باشید باید پول زیادی خرج کنید. زیرا این مدل لوسترها معمولا از خارج وارد می‌شوند و به دلیل دیزاین خاص و یونیک‌شان معمولا چند ده میلیون تومان قیمت دارند. مثلا قیمت لوستر کریستالی سقفی تصاویری که در ادامه می‌بینید جز گران‌ها محسوب می‌شود اما هر کدام از این مدل‌ها مشتری خاص خودشان را در کشور دارند.

  مطلب پیشنهادی: لوستر های زیبا و درخشش دکوراسیون منزل


  قیمت لوستر کریستالی جدید

  تولید کنند‌گان لوسترهای کریستالی جدیدا به فکر مردم هستند و قیمت لوستر کریستالی جدید تولید خودشان را تا حد امکان پایین می‌آورند.  مثلا مانند تصویر زیرا از شاخه‌ها و کریستال‌های کم‌تر به کار می‌برند که نیاز خریدار تامین شود. شما اگر دنبال مدل‌های جدید لوستر سقفی کریستالی هستید می‌توانید با حدود 1 میلیون تومان هم شکلی نو به منزل‌تان ببخشید. ‌

  مطلب پیشنهادی: چراغ آویز اپن، بهترین مدل ها در 30 خانه ایرانی!

  قیمت لوستر سقفی کنترلی

  این لوسترهای سقفی کریستالی اگر کنترل‌دار باشند؛ قیمت‌شان به مراتب بیشتر می‌شود.  به این معنی که این ست سه تکه لوستر کریتالی سقفی خودش حداقل 10 میلیون تومان قیمت دارد و برای اضافه کردن تکنولوژی هوشمند و کنترلی تقریبا باید به همین مقدار به مبلغ تمام شده، اضافه کنید. بهترین کار این است که با اهالی فن چیدانه تماس بگیرید.

  مطلب پیشنهادی: 5 سوالی که باید در مورد نورپردازی از خود بپرسید

  مدل‌های لوستر سقفی کریستالی جدید

  لوستر سقفی کریستالی با طرح یونیک

  طرح‌هایی که در ساخت لوستر سقفی کریستالی به کار می‌رود کاملا به سلیقه مشتریان و نیاز بازار بستگی دارد. در این طراحی‌های سعی می‌شود هنرهای برجسته شیشه‌گری و ساخت کریستال به اشکال گوناگون به کار گرفته شود.

  مطلب پیشنهادی: نورپردازی داخلی ساختمان، برای هر فضا چه روشنایی بخریم؟

  لوستر کریستالی چک

  مثلا این لوسترهای سقفی کریستالی چک، یادآور کریستال‌های زیبا و کم‌نظیر چک هستند که اگر کلکسیون مجسمه‌های کریستال در منزل دارید، انتخاب چنین لوستر سقفی زیبایی را هم مد نظر قرار دهید.درخشش نور لامپ روی این بالرین‌های کریستالی دیدنی‌ است. تازه برخی از این لوسترهای سقفی کریستالی قابلیت چرخش دارند و هنگامی که روشن هستند، انگار واقعا گروهی بالرین برای شما می‌رقصند.

  مطلب پیشنهادی: انواع لامپ ها و روش های نورپردازی در دکوراسیون داخلی


   

  لوستر سقفی کریستالی کوچک

  اگر از آن دسته افرادی هستید که در خانه‌تان آباژور زیاد روشن می‌کنید یا کلا فضای اتاق یا سالن‌تان کوچک است؛ باید لوستر سقفی کریستالی کوچک انتخاب کنید و دنبال مدل‌های خیلی عجیب غریب و پرشاخه نروید. مثلا در تصویر زیر این لوستر برای یک هال یا پذیرایی 10- 15 متری مناسب است.

  مطلب پیشنهادی: 10 نورپردازی افسون کننده با ریسه های نوری LED

  لوستر سقفی کریستال مربع

  یکی از مدل‌های محبوب لوستر سقفی کریستالی، مربعی است که بیشتر برای سقف بالای مبلمان راحتی، ناهارخوری و اتاق‌خواب انتخاب می‌شود. مدل‌هایی که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، ایده‌هایی خوبی برای وقتی که به بازار می‌روید به شما می‌دهند.

  مطلب پیشنهادی: چراغ بالای میز ناهارخوری، 5 اصل برای یک روشنایی دلچسب!

  لوستر سقفی کریستالی بلند

  لوسترهای سقفی کریستال بلند برای خانه‌های دوبلکس و تریپلکس خیلی مناسب‌اند زیرا می‌توانند از بلندترین نقطه سقف نصب شوند و به طبقه پایین برسند.  اگر در خانه راه پله گرد دارید هم می توانید از این مدل‌های زیبای لوستر سقفی کریستالی ایده بگیرید.

  مطلب پیشنهادی:8 چراغ دیواری خیره کننده در دکوراسیون منزل!

  نصب لوستر سقفی کریستالی بلند

  یادتان باشد که بعد از خرید لوستر سقفی کریستالی بلند، نصب آن را به افراد متخصص بسپارید؛ زیرا کافی است یک پیچ یا حلقه درست سرجای خود قرار نگیرد تا وقتی انتظارش را ندارید، لوستر گران‌قیمت‌تان به زمین واژگون شود.

  مطلب پیشنهادی:  12 آباژور که اتاق خواب شما را رمانتیک می کنند!

  لوستر سقفی ال ای دی

  این سبک لوستر سقفی کریستال به دلیل ویژگی‌هایی از قبیل دارا بودن ریموت کنترل و تنوع نور و شکل بسیار بالا و همچنین مصرف پایین تر نسبت به سایر محصولات از جمله لوسترهای پرطرفدار هستند. اگر دوست دارید سقف خانه‌تان در عین سادگی، هنری از درخشش نور لابه‌لای تراش‌های کریستال داشته باشد. می‌توانید از نمونه‌های لوستر سقفی ال ای دی زیر ایده بگیرید.

  مطلب پیشنهادی: 15 پیشنهاد کاربردی برای داشتن فضایی پر نور وزیبا

  لوستر سقفی سوزنی

  در این سبک لوستر سقفی کریستال‌هایی به شکل تیز از سینی لوستر آویزان هستند. لوستر سقفی سوزنی بیشتر برای کنارهای دیوار، مثلا کنج و کنار شومینه یا بالای میز ناهارخوری کاربرد دارند. می‌توانید از انواع لوسترهای سوزنی برای تزئین بالای کانتر اپن آشپزخانه هم استفاده کنید.

  مطلب پیشنهادی: لوستر آشپزخانه، در کدوم نور آشپزی دلچسب تره؟

  مطلب پیشنهادی: مدل لوستر اتاق خواب، کدوم رو بخرم بهتره؟

  اگر از آن دسته افرادید که دل‌تان می‌خواهد رویکردی رویایی برای اتاق خواب‌تان در نظر بگیرید؛ می‌توانید از لوسترهای سقفی سوزنی برای بالای تخت‌خواب استفاده کنید. مانند تصویر زیر که انگار دریچه‌ای از آسمان به سقف اتاق‌خواب باز شده است.

  مطلب پیشنهادی:  12 آباژور که اتاق خواب شما را رمانتیک می کنند!


  لوستر سقفی کریستالی شامپاینی

  شاید میان اطرافیان شنیده باشید که درباره لوستر سقفی شامپاینی با هم صحبت کنند؛ منظور از این لوسترها، انواع طلایی است که برای تزیین خانه‌هایی که سبک دکوراسیون تلفیقی دارند؛ یعنی از دو سبک مدرن و کلاسیک در تزئین خانه به کار برده‌اند؛ انتخاب مناسبی هستند. در تصاویر زیر می‌بینید که لوستر سقفی کریستال شامپاینی چه‌قدر به سقف جلا می‌دهد.

  مطلب پیشنهادی: لوستر خطی مدرن، باید در این 4 فضا نصب بشه!

  عکس لوستر سقفی کریستال جدید

  در دنیای طراحی لوازم دکوراسیون هیج‌وقت نمی‌توان فردا را پیش‌بینی کرد؛ هرروز یک طرح و دیزاین جدید. اگر برای طراحی هتل، ویلا یا تالار عروسی به دنبال لوستر سقفی کریستالی باشکوه هستید؛ این نمونه‌های زیبا را ببینید.

  مطلب پیشنهادی: انواع لامپ ها و روش های نورپردازی در دکوراسیون داخلی


  لوستر سقفی کوچک نورش کافی است؟

  این‌که در لوستر سقفی کریستالی شما چه مقدار لامپ قرار بگیرد و هر کدام چندوات قدرت داشته باشند است که مقدار روشنایی بخشی آن را تعیین می‌کند نه مساحت لوستر. البته وجود سینی آیینه‌ای در لوستر سقفی باعث افزایش روشنایی آن می‌شود؛ مثل نمونه‌های زیر:

  مدل لوستر سقفی کوچک

  می‌توانید بسته به مدل و نقشه اتاق مورد نظر لوستر سقفی کریستال مناسبی را برای خوتان انتخاب کنید. مثلا اگر اتاق‌تان  مربعی است، این لوستر سقفی کوچک که به صورت مکعب مستطیل کشیده است را انتخای کنید. برای اتاق‌های مستطیل شکل هم انواع گرد مناسب‌تر است تا مساحت اتاق را متعادل به نظر برساند.

  مطلب پیشنهادی: طراحی هوشمندانه یک آپارتمان 60 متر با نور!

  لوستر سقفی کوچک برای راهرو

  توصیه می‌کنم اگر بودجه کافی دارید و دوست دارید منزل مجللی داشته باشید برای سقف راهرو از لوستر سقفی کریستال استفاده کنید. این لوسترها نه تنها آویز ندارند و نمای دراز راهرو را شلوغ نمی‌‌کنند؛ بلکه کریستال‌ها و طرح‌های هنری به کار رفته در آنها ظاهر راهرو را باشکوه می‌سازد. می‌توانید مانند این تصویر تنها از یک لوستر سقفی کوچک گرد در راهرو استفاده کنید.

  مطلب پیشنهادی: نورپردازی: کاربرد لوستر، آباژور و روشنایی ها در دکوراسیون داخلی

  یا اگر راهرو یک لابی یا هتل را طراحی می‌کنید از انواع لوستر سقفی کوچک برای راهرو به کار ببرید. اما ترجیحا از مدل‌های مستطیلی و کشیده استفاده نکنید زیرا راهرو خودش دراز است و دو المان دراز در یک فضا جالب نیست.

  خرید لوستر سقفی کوچک

  اگر خانه‌تان خیلی فضای بزرگی ندارد اما دل‌تان می‌خواهد لوستر سقفی کریستال داشته باشید و نمایی شیک و پر زرق و برق در عینن حفظ مدرنیته داشته باشید؛ پیشنهاد می‌کنم از این لوسترهای کریستالی کوچک که رنگ طلایی زیبایی دارند، بخرید و در مورد طرح ریسه‌های کریستالی آنها هم بگردید تا دیزاین‌های یونیک و رویایی پیدا کنید.

  مطلب پیشنهادی: در دکوراسیون منزل نور سفید بهتر است یا زرد؟

  لوستر سقفی کوچک ارزان

  نگران قیمت‌ها نباشید. اگر دوست دارید فقط تم مد روز را به خانه‌تان بیاورید می‌توانید لوستر سقفی کریستال ارزان هم پیدا کنید. در بازار انواع لوستری که تزیینات جزئی‌تر دارند هم پیدا می‌شود.

   

   

  پایان انتخاب لوسترسقفی

  حالا که با انواع و اقسام لوسترسقفی کریستال آشنا شدید؛ برای ما بگویید که لوستر اتاق شما چه شکلی است؟ دوست دارید برای سال نو لوستر نو بخرید؟ می‌توانید از مطالب چیدانه کمک بگیرید.

  مطالب مرتبطی درباره لوستر و لوازم روشنایی

  راهنمای خرید لوستر و لوازم روشنایی

  مدل لوستر

  کاردستی خانگی- ساخت لوستر

  نورپردازی خانه 


   
  تبلیغات

  نویسنده: یاسمین ثریا

  نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون

  نشان کردن
  • 29410 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 2 بهمن 1398

  کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
  ساج آسا ساج آسا
  6 نمونه کار

  تلفن: 02156417098
  نوین ساختمان نوین ساختمان
  17 نمونه کار

  تلفن: 09124901241
  فرش گره فرش گره
  21 نمونه کار

  تلفن: 09135959529
  مبل آرمی ( Aromi) مبل آرمی ( Aromi)
  9 نمونه کار

  تلفن: 021٧٧٤٤٢١٦٣
  مبل ویلگا مبل ویلگا
  9 نمونه کار

  تلفن: 02166245252
  نظرات
  نظری ثبت نشده است
  ثبت نظر
  استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
  از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
  021-23051173