visibility 7369 today 1400/2/4

سبد کنار مبل، هم کاربردی هم تزیینی!

شاید از بین وسایل دکوراتیو منزل، کمتر نامی از سبد کنار مبل به گوشتان خورده باشد. اما ما می‌خواهیم در این مقاله از چیدانه درباره این وسیله تزئینی و بسیار کاربردی حرف بزنیم و تصاویری از کاربرد این وسیله در خانه‌های ایرانی را ببینیم. امروزه به دلیل تنوع بسیار زیادی که در وسایل منزل به وجود آمده  عملا هر وسیله‌ای با هر شکل و شمایلی که بخواهید یا پیدا می‌کنید و یا سفارش می‌دهید تا برایتان بسازند. پس در این زمینه جای بحثی نمی‌ماند. ما می‌خواهیم به شما بگوییم که ایده‌ی استفاده از سبد کنار مبل در دکوراسیون منزل بیشتر به درد چه کسانی می‌خورد؟ آیا شما هم جزء آن دسته از افراد قرار خواهید گرفت؟ معلوم نیست. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

blog post

عکاسی از منزل سارا و امیر

کاربرد سبد کنار مبل 1:

اگر اهل خواندن روزنامه و مجله در طول روز هستید
 

اگر جزء آن دسته از افراد روزنامه‌خوان هستید، اگر عادت به ورق زدن مجلات و ماه‌نامه‌ها دارید و یا اگر حل کردن جدول در روزنامه‌ها یا مجلات بخش مهمی از روتین زندگی‌تان می‌باشد، بدون شک استفاده از جا روزنامه ای حصیری و یا سبد کنار مبل خیلی به کارتان می‌آید.

blog post

عکاسی از منزل سارا و امیر

چرا؟ چون مجبور نیستید هر بار برای حل کردن جدول به دنبال خودکار یا احیانا عینک‌تان بگردید.

می‌توانید سبد کنار مبل را در کنار مبلی قرار دهید که معمولا جای شماست. روزنامه‌ها، مجلات، خودکار و عینک‌تان را هم درون آن بگذارید و برای همیشه راحت شوید.

blog post

عکاسی منزل آقا و خانم فرجی

کاربرد سبد کنار مبل 2:

اگر در طول روز گلدوزی یا بافتنی می‌کنید

آیا عادت به انجام بافتنی، گلدوزی و یا کارهای مشابه در طول روز دارید؟ فرقی نمی‌کند برای بافت یک شال‌گردن یک ماه زمان بگذارید یا یک ساعت، در هر صورت داشتن یک سبد کنار مبل به شما کمک می‌کند تا وسایل‌تان همیشه با نظم و ترتیب در جای مورد نظر آماده باشند.

به عنوان مثال می‌توانید کلاف‌های مورد استفاده، میل‌های بافتنی، قیچی و سایر خورده‌ریزهای لازم را در سبد کنار مبل نزدیک خودتان قرار دهید. با این کار دیگر نه کلاف کاموا قِل می‌خورد، نه میل‌های بافتنی گم می‌شوند و نه قیچی یا دیگر وسایلتان پراکنده می‌گردند.

blog post

پروژه ی عکاسی منزل مسکونی رسالت

کاربرد سبد کنار مبل 3:

اگر با یک غوره سردی می‌کنید و با یک مویز گرمی!

اگر از آن دسته افرادی هستید که هیچوقت با دمای محیط سازگار نمی‌شوید، شما نیز به یک سبد کنار مبل نیاز دارید. چرا؟ چون می‌توانید از آن به عنوان سبد لباس دم دستی استفاده کنید.

یعنی همیشه یک جفت جوراب تمیز، یک سویشرت دم دستی، یک تاپ یا تیشرت خنک و یا هر چیزی که برای تنظیم خود با دمای اتاق به آن نیاز دارید را دم دستتان قرار دهید. در اوج تابستان هم اگر زیر باد کولر سردتان شد، سویشرت بپوشید و هر وقت هم گرمتان شد درش بیاورید. هم خانه مرتب است و هم همه چیز دم دستتان است.

blog post

عکاسی منزل مسکونی باغ فیض

کاربرد سبد کنار مبل 4:

اگر چرت بعد از ناهار تان همیشه براه است!

اگر در خانه‌ی شما نیز همیشه با فاصله‌ی کمی بعد از صرف ناهار همه جلوی تلویزیون روی فرش یا روی مبل‌ها خوبشان می‌برد؛ خوب است که سبد کنار مبل را نیز یک جایی در دکوراسیون منزل‌تان جای دهید. با چه کاربردی؟

می‌توانید یکی دو تا پتوی مسافرتی و بالشتک کوچک را همیشه دم دستتان داشته باشید. زندگی باید راحت باشد مگه نه؟

blog post

دکوراسیون خانه ما

کاربرد سبد کنار مبل 5:

اگر خیلی نسبت به پراکندگی وسایل ریز وسواس هستید

بعضی‌ها نسبت به پراکندگی وسایلی مثل کنترل تلویزیون، کنترل کولر، شارژرها و هر وسیله‌ی دم‌دستی که همیشه در هر خانه‌ای پخش‌اند بسیار حساس هستند. خیلی‌ها این حساسیت را وقتی دارند که می‌خواهند کار مهمی انجام دهند، به مسئله‌ی مهمی فکر کنند و یا بر روی یک چیز مهم تمرکز داشته باشند. آیا شما هم جزء این دسته  از افراد قرار می‌گیرید؟

ایده‌ی سبد کنار مبل در خانه به این افراد کمک می‌کند تا همه‌ی خورده‌ریز ها را از جلوی دید خود به داخل سبد منتقل کنند. با این کار هم همه جا خلوت و مرتب است و هم اینکه همه چیز دم دست خواهد بود.

blog post

پروژه ی عکاسی منزل مسکونی رسالت

کاربرد سبد کنار مبل 6:

اگر دوست دارید بعضی وسایلتان همیشه دم دستتان باشند

آیا شما هم از اینکه بعضی از وسایلتان را همیشه در کنار خود داشته باشید احساس آرامش می‌کنید؟ مثلا بعضی‌ها عادت به خواندن بیش از یک کتاب به صورت موازی دارند. و مثلا هر وقت مشغول به خواندن کتاب صبح‌شان هستند ترجیح می‌دهند که کتابی را که باید عصر بخوانند نیز در کنار خود داشته باشند نه در کتابخانه!

این عادت ممکن است به دلیل جمع کردن وسایلی مثل چندتا کتاب، عینک، هندزفری و... به مرور باعث بی‌نظمی در محدوده‌ای که نشسته‌اید شود. پس طبیعتا وجود یک سبد کنار مبل می‌تواند تاثیر تعیین کننده‌ای در نظم‌دهی آن داشته باشد. کافی‌ست جای روتین و معمول خود را مشخص کنید، یک سبد کنار مبل شیک انتخاب کنید و تمام.

blog post

جلو مبلی حصیری

blog post

منزل سفید سارا روحانی در جنت آباد

blog post

منزل مسکونی

blog post

خانه ی فرناز و مهدی

blog post

عکاسی منزل آقا و خانم ایمانی

blog post

عکاسی خانه شهر ری

کلام آخر:

آیا شما هم جزء یکی از دسته‌بندی‌های بالا قرار گرفتید؟ شاید نه. شاید هم دلایل دیگری برای استفاده از سبد های کنار مبل در پذیرایی خانه داشته باشید. در آخر بد نیست به این نکته نیز توجه کنید که اگر به هر دلیلی از سبد کنار مبل در دکوراسیون منزل‌تان استفاده می‌کنید، حتما در انتخاب مدل سبد و هماهنگی آن با دکوراسیون منزل نیز با وسواس عمل کنید. انواع مختلفی از سبدهای حصیری، فلزی، پارچه‌ای و دیگر صنایع دستی وجود دارند که نه تنها می‌توانند برایتان کاربردی و مفید باشند، بلکه بخش مهمی از دکوراسیون منزل و زیبایی آن نیز به حساب می‌آیند.

"برای خرید انواع سبر کنار مبل از ثبت درخواست رایگان چیدانه کمک بگیرید"

 

شاید این مطالب را نیز دوست داشته باید:

مژگان احمدی
نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| یه مهندس نرم افزار که به دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بسیار علاقه منده. تا حالا در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی فعال بودم. به جز این کار مدلسازی معماری و رندر هم انجام میدم. در حال حاضر افتخار همکاری با تحریریه چیدانه رو دارم و کارم تولید محتوای سئو شده و نوشتن رپورتاژ آگهیه.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
محصولات حصیری، 33 مدل خواستنی از گلدون تا مبل!

محصولات حصیری، 33 مدل خواستنی از گلدون تا مبل!

آباژور ایستاده کنار مبلی، هماهنگ با انواع دکوراسیون ها

آباژور ایستاده کنار مبلی، هماهنگ با انواع دکوراسیون ها

سبد کنار مبل، هم کاربردی هم تزیینی!

سبد کنار مبل، هم کاربردی هم تزیینی!

کسب و کارها پیشنهادی
طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک certificate
طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک

طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک

مبلمان مریکس certificate
مبلمان مریکس

مبلمان مریکس

صنایع چوبی فاطمی certificate
صنایع چوبی فاطمی

صنایع چوبی فاطمی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent