متفاوت‌ترین طرح‌های میز جلومبلی فانتزی با هوش مصنوعی

متفاوت‌ترین طرح‌های میز جلومبلی فانتزی با هوش مصنوعی

به قلم: نرگس مهردادیان

خاص‌ترین و متفاوت‌ترین طرح‌های میز جلو مبلی

نوژا دیزاین

دکوراسیون منزل سبک‌های مختلفی دارد که بر طبق سلیقه شخصی، فضای در دسترس و البته بودجه مورد نظر یکی از آن‌ها انتخاب و بر همان اساس تمام وسایل و مبلمان چیدمان می‌شوند. در واقع اجزای دکوراسیون از وسایل مختلف کوچک و بزرگ تشکیل شده که با چیدمان اصولی و مناسب، فضایی آراسته و زیبا در خانه ایجاد خواهند کرد. یکی از وسایل مورد نیاز و مهم در دکوراسیون خانه‌ها مبلمان است. مبلمان هم از نظر کاربرد و هم زیباسازی محیط، اهمیت بسیار بالایی دارد. اما مبلمان به‌تنهایی نمی‌تواند تمام نیاز را برطرف کند. میز جلومبلی فانتزی، ست مبلمان شما را تکمیل خواهد کرد.

جکوزی ایران

مبلمان هرچقدر که زیبا، خاص و حتی گران‌قیمت باشد، اگر میز نداشته باشند، نیمی از کاربرد خود را از دست می‌دهد. میز جلو مبلی انواع مختلفی دارد. اخیرا طرح‌های فانتزی زیبایی توسط هوش مصنوعی طراحی شده که می‌تواند در انواع سبک‌های دکوراسیونی مورد استفاده قرار گیرد. در این مطلب با چند نمونه از خاص‌ترین و متفاوت‌ترین میز جلومبلی فانتزی آشنا خواهید شد. پس در ادامه با چیدانه همراه باشید.

خاص‌ترین و متفاوت‌ترین میز جلومبلی فانتزی

میز جلومبلی فانتزی با طراحی کلاسیک

یکی از شیک‌ترین مدل‌های میز جلومبلی، طرح‌های کلاسیک هستند. این سبک میزها اغلب با چوب‌ با کیفیت ساخته می‌شوند و با استفاده از الگوها و حکاکی‌های زیبا، تزیین خواهند شد. میزهای جلومبلی کلاسیک اغلب با چوب‌های بسیار با کیفیتی چون چوب درختان راش یا سرو تولید شده و با پوشش‌هایی از جنس مصنوعی و یا روکش‌های مختلف و مقاوم کار شده که زیبایی خاص خود را دارند، تزیین می‌شوند. میزهای جلومبلی فانتزی با الهام از طرح‌های بیسکوییت به این سبک کار شده‌اند و می‌توانند در دکوراسیون کلاسیک خانه‌ها در مقابل مبلمان پرکار استیل مورد استفاده قرار بگیرند.

برای انتخاب سبک مناسب برای طراحی دکور خانه‌تان مطلب راهنمای انتخاب سبک معماری مناسب برای بازسازی را از دست ندهید.

میز جلومبلی فانتزی با طراحی کلاسیک

میز جلومبلی با الهام از داستان‌های خیالی و حیوانات

برخی از این میزهای جلومبلی فانتزی از المان‌هایی مانند داستان‌های خیالی، حیوانات یا شخصیت‌های کارتونی الهام می‌گیرند. این مدل میزها حتی می‌توانند از نقوش هنری کمک گرفته و طراحی‌های هنری داشته باشند. این سبک از میزها می‌توانند به‌عنوان یک نقطه کانونی و تمرکز در دکوراسیون هر فضایی استفاده ‌شوند و با ظاهر خاص خود، جلوه‌ای جذاب به فضا ببخشند. این میز پرکار که از فرم سر حیوانات الهام گرفته هم می‌تواند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون کلاسیک باشد.

میز جلومبلی با الهام از داستان‌های خیالی و حیوانات

میزهای جلومبلی با طرح‌های فانتزی موبایل و ساعت هوشمند

برخی از میزهای جلومبلی فانتزی از طراحی‌های خاص با الهام از وسایل مورد استفاده روزمره در زندگی امروز مانند گوشی موبایل با ساعت هوشمند در ساختار خود استفاده کرده‌اند. این مدل میزها اغلب با شکل‌‌های نرم و منحنی و بسیار شبیه به مدل اصلی ساخته می‌شوند.

میزهای جلومبلی با طرح‌های فانتزی موبایل

این میزهای جلومبلی با استفاده از رنگ‌‌های جذاب و فرم‌های خلاقانه و زیبا، متریال متفاوتی مانند شیشه و فلز و چوب‌هایی با رنگ و بافت‌های متنوع ساخته می‌شوند. این مدل‌ها با ظاهر کیوت و فانتزی می‌توانند به عنوان یک عنصر دکوراتیو لاکچری در خانه یا حتی محیط‌های اداری مورد استفاده قرار بگیرند. و اغلب برای سبک دکوراسیون مدرن مناسب هستند.

میزهای جلومبلی با طرح‌های فانتزی ساعت هوشمند

و در آخر

در این مطلب با خاص‌ترین و متفاوت‌ترین طرح‌های میز جلومبلی فانتزی که توسط هوش مصنوعی طراحی شده،  آشنا شدید. همچنین کاربرد هر یک از آن‌ها در سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی بررسی شد. این مدل‌ها با ظاهر فانتزی خود می‌توانند به عنوان یک عنصر دکوراتیو لاکچری و نقطه کانونی و مرکز توجه در دکوراسیون خانه یا حتی محیط‌های اداری مورد استفاده قرار بگیرند و به زیبایی و جذابیت فضای خانه یا محل کار شما بیافزایند.

برای طراحی منزل خود به سبک‌های مد روز و ترند سال مطلب چه سبک‌هایی در دکوراسیون منزل از مد افتاده؟ را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه