تبلیغات
دیاکو E E رومانته F فارست
امتیاز: 0.7 0 نظر | ثبت نظر

9 اسفند 1395

تزیین اتاق خواب با وسایل ساده، 12 ایده بهاری!

اتاق خواب: در این روزهای خوش آب و هوای اسفند که همه در تب و تاب عید نوروز هستیم و خانه تکانی حرف اول را می زند، می خواهیم ایده هایی را برایتان بگوییم که تغییر دکوراسیون اتاق خواب جدیدی برای خود داشته باشید. فارغ از ایده هایی که همیشه گفته می شود مانند عوض کردن پرده، روتختی، جابجا کردن چیدمان سرویس خواب و وسایل، ما در این مطلب از کمپین نوروزی، ایده های خاص و متفاوتی برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب به شما معرفی می کنیم:

رنگ صورتی در تغییر دکوراسیون

رنگ جدید و متفاوت در تغییر دکوراسیون اتاق خواب

امسال جسارت پیشه کنید! به سراغ کارها و محیط های جدید بروید و بهتر است این روند را از خانه خود شروع کنید. ترکیب رنگی جدید و متفاوت علاوه بر اینکه روحیه شما را بهتر می کند و تغییر دکوراسیون کم هزینه محسوب می شود، باعث می شود صبح که از خواب بیدار می شوید، خود را در فضا و محیطی جدید حس کنید و به دنبال تغییر و تحول در زندگی خود نیز باشید.

دکوراسیون اتاق خواب جدید

بافت مشابه پارچه در اجزای اتاق خواب

خودتان بهتر از هر کسی می دانید که تغییر پارچه ها می تواند غوغا کند. پس بیایید و برای نوروز امسال از پارچه و طرح های مشابه در دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنید. پرده، روتختی و فرش با طرح و رنگ  مشابه یک انسجام و وحدت بخصوصی به اتاق خواب شما می دهد. اگر از طرح شلوغ و رنگارنگ استفاده می کنید، باقی اجزای اتاق را با طرح ساده و ترجیحا رنگ های خنثی انتخاب کنید.

تابلوی دیواری حروف

تغییر دکوراسیون اتاق خواب با حروف به شکل تابلو

لوازم دکوری در هر فضایی غوغا به پا می کند. برای اینکه لوازم دکوری خاص و منحصر به فردی را در تغییر دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید، به سراغ تابلوهایی بروید که حروف اسم خود، همسر و فرزندتان را نشان می دهد. ساخت این مدل تابلو مختص خودتان است و به سادگی با یونولیت، گل سفال، فوم، مقوا و خمیرهای مختلف ساخته می شوند. فقط کافی است کمی خلاقیت به خرج بدهید.

ننو و تاب

نصب تاب برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب

قسمتی از فضای خالی اتاق خواب خود را به نصب تاب اختصاص دهید. این وسیله هم باعث می شود تغییر دکوراسیون کم هزینه داشته باشید و هم یکی وسیله سرگرمی و تفریحی به شمار می رود. تاب را می توانید به شکل ننو و به سادگی خودتان بسازید.

بازسازی کمد

دکوراسیون اتاق خواب را کادو پیچ کنید

اگر به دنبال تغییر دکوراسیون کم هزینه و ارزان هستید، به تعویض میز آرایش، کتابخانه، دراور و کمد فکر نکنید. به فروشگاه لوازم تحریر بروید و چند کاغذ کادوی زیبا بخرید. به هماهنگی نقش و رنگ آنها دقت کنید، چرا که وسایل اتاق خوابتان را پوشش می دهند.

نصب ریسمان روی دیوار اتاق خواب

تغییر دکوراسیون اتاق خواب با ریسمان دیواری

برای اینکه برنامه، اهداف و نوشته هایی که برایتان خیلی ارزشمند هستند را فراموش نکنید و همیشه جلوی چشمتان داشته باشید، ریسمانی تهیه کنید و آن را روی دیوار نصب کنید. حال می توانید این نوشته و گفته ها را روی کاغذ بنویسید و با گیره های کوچک از ریسمان دیواری آویزان کنید. از این ایده برای عکس های خانوادگی هم می توانید استفاده کنید.

شلف دیواری

قفسه دیواری برای دکوراسیون اتاق خواب

اگر دستی در نجاری و ساخت وسایل دارید، شلفی با اشکال متنوع بسازید. این نوع شلف به عنوان یک وسیله دکوری روی دیوار خودنمایی می کند چون شکلی خاص و جدید دارد. علاوه بر این می توانید لوازم دکوری و وسایل تزیینی بیشتری را به دکوراسیون اتاق خواب خوب بیاورید.

دکوراسیون اتاق خواب سفید و صورتی

گلدان گل در دکوراسیون اتاق خواب جدید

حال و هوای دکوراسیون اتاق خواب خود را بهاری کنید. گلدانی از گل های تازه و شاداب بهاری را روی سطحی از اتاق خواب قرار دهید که در معرض دیدتان قرار گیرد. گل های شاخه بریده عطر و رنگ را به فضا اضافه می کنند.

مطلب مرتبط: عمر گل های شاخه بریده خود را طولانی کنید!

چمدان در دکوراسیون

تغییر دکوراسیون اتاق خواب با وسایل قدیمی

می توانید برای تغییر دکوراسیون ارزان به سراغ وسایل قدیمی بروید. چمدان قدیمی را از زیر تختخواب خود بیرون بیاورید، آن را روحی دوباره ببخشید. رنگ کنید و از او برای دکوراسیون اتاق خواب به عنوان یک عنصر اصلی استفاده کنید. قرار دادن چمدان نوسازی شده در فضای اتاق خواب حس و حال متفاوتی دارد.

مطلب مرتبط: طراحی دکوراسیون با چمدان های قدیمی

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

دیوارکوب پارچه ای برای دکوراسیون اتاق خواب

در هر خانه ای تکه پارچه های رنگی و متنوع پیدا می شود. آنها را بردارید و از آن دیوارکوب های پارچه ای زیبا بسازید. کارگاه گلدوزی برای قاب کردن این پارچه های رنگی انتخاب بسیار خوبی است. فراموش نکنید که ترکیب رنگی پارچه ها با سبک و رنگ دکوراسیون اتاق خوابتان همخوانی داشته باشد.

ریسه نوری

ریسه های نوری برای نورپردازی متفاوت

ریسه های نوری می تواند فضای اتاق خواب شما را دگرگون کند. این نوع از روشنایی علاوه بر اینکه نورپردازی ملایمی را به دکوراسیون اتاق خواب شما می آورد، آن را شاخص و برجسته می کند. فضای رمانتیک و نور ملایم این نوع از روشنایی ها خواب آرامی را برای شما به ارمغان می آورد.

استیکر و نقاشی دیواری

به فرزند خود برای طراحی پر و بال بدهید

اگر فرزند شما نقاشی را دوست دارد و همیشه آرزوی داشته روی دیوار نقاشی کند، چه کاری بهتر از اینکه آرزوی او را برآورده کنید؟ یکی از دیوارهای اتاق کودک را به او بسپارید تا با هنر خود نقاشی کند. می توانید یک محدوده کوچک یا یک قاب خالی را برای او در نظر بگیرید تا هنر خود را در این قسمت پیاده کند. دکوراسیون اتاق کودک با هنر دست فرزندتان ایده ای بی نظیر است.

برای همراهی با کمپین بوی عیدی چیدانه از ترافیک اسفند، رسم و رسوم، خانه تکانی، سفره هفت سین، شکوفه های بهاری درختان، خریدهای عید، سفرهایی که می روید یا هر چیزی که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #بوی_عیدی منتشر کنید تا از عید ۹۶ برای خودمان خاطره ای ماندگار بسازیم.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه فراچوب گروه فراچوب
8 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٥٥٢٦١٢٨١
 پرده امپرور  پرده امپرور
1 نمونه کار

تلفن: 02122270900
چوب سان پلاست چوب سان پلاست
17 نمونه کار

تلفن: 02176264831
لوستر ستامنس لوستر ستامنس
12 نمونه کار

تلفن: 09125878387
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173