تبلیغات
F فارست چوب و هنر E E رومانته
امتیاز: 1.4 0 نظر | ثبت نظر

17 اسفند 1398

راهرو ورودی خانه، این ورودی سرشار از انرژی مثبت است!

ورودی و راهرو: اولین گامی که برای وارد شدن به یک خانه بر می دارید، در قسمت ورودی همان خانه، شکل می گیرد. همچنین اولین حسی که از حضور در یک خانه، در درون ما شکل می گیرد، از ورودی سرچشمه می گیرد. اگر راهرو ورودی خانه روشن باشد، بر وسعت فضا افزوده می شود. همچنین اگر راهرو ورودی خانه را تمیز و مرتب نگهدارید، با دیدن آن احساس طراوت و شادابی می کنید. در ادامه مطلب همراه ما باشید:

 • راهرو ورودی خانه تاریک و نقش آن بر روی سلامتی
 • دیوار راهرو ورودی خانه را مزین کنید!
 • درب ورودی خانه با شیشه های رنگی!
 • استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون راهرو ورودی خانه
 • درب سرویس‌ بهداشتی داخل راهرو ورودی خانه را ببندید!
 • راه پله ها را در دکوراسیون راهرو ورودی خانه فراموش نکنید!

راهرو ورودی خانه تاریک و نامرتب، با انباشته شدن لوازم غیر ضروری، مانند کفش های روی هم ریخته شده و بوی نامطبوع غذای روز گذشته، می تواند حس و حال هر بیننده ای را آشفته کند. حتی اگر صاحب خانه هم بعد از یک روز کاری در زمان بازگشت با راهرو ورودی خانه نامرتب مواجه شود، دیگر رغبتی برای بازگشت به منزل را ندارد!

مطالب بیشتر: مدل جاکفشی، اینهمه کفش رو کجا جا بدم؟

راهرو ورودی خانه تاریک و نقش آن بر روی سلامتی

راهرو ورودی خانه نباید تاریک و نامنظم باشد. حضور در چنین فضاهایی از نظر روانشناسی، پریشان حالی را در هر فردی بوجود می آورد و با گذشت زمان شخص را افسرده و کسل می کند. استفاده از جاکفشی و جالباسی کمک زیادی به نظم بخشی در چیدمان راهرو ورودی خانه می کند. زمانی که جایی برای قرارگیری هر شی در راهرو ورودی خانه وجود داشته باشد، دیگر کمتر با آشفتگی مواجه می شوید.

مطالب بیشتر: دکوراسیون راهروی باریک، این فضای کوچک هم دل دارد!

دیوار راهرو ورودی خانه را مزین کنید!

اگر درب ورودی منزل شما رو به دیوار باز می شود، برای جلوگیری از احساس گیجی و گنگی در هنگام ورود افراد، بهتر است از یک تابلو یا قاب عکس بر روی دیوار راهرو ورودی خانه استفاده کنید، اینکار می تواند برای هر بیننده ای مجذوب و گیرا باشد.

مطالب بیشتر: کاغذ دیواری راهرو، 20 تن پوش زیبا برای راهروهای خالی!

درب ورودی خانه با شیشه های رنگی!

استفاده از درب ورودی خانه با شیشه های رنگی، می تواند گزینه ای برای ورود نور و انرژی مثبت، در فضای دکوراسیون راهرو ورودی خانه باشد. به این صورت که نور بدون وجود مزاحم، به آسانی وارد محیط داخلی منزل می شود و در صورت استفاده از شیشه های رنگی، می توانید به ترکیب نورانی جالبی دست پیدا کنید.

مطالب بیشتر: طراحی ورودی خانه، مهمان ها را غافلگیر کنید!

استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون راهرو ورودی خانه

استفاده از گلدان های طبیعی با گل های رنگارنگ می تواند دکوراسیون راهرو ورودی خانه، متفاوت و شادی در بدو ورود افراد ایجاد کند.

مطالب بیشتر: 10 ایده که در دکوراسیون ورودی آپارتمان غوغا می کند!

درب سرویس‌ بهداشتی داخل راهرو ورودی خانه را ببندید!

چنانچه در قسمت راهرو ورودی خانه سرویس بهداشتی قرار گرفته است، توجه داشته باشید، درب آن همیشه بسته باشد. باز بودن درب سرویس بهداشتی در هنگام ورود به منزل، چهره ای ناخوشایند ایجاد می کند.

مطالب بیشتر: طراحی دکوراسیون راهروهای تاریک، 10 ترفند هوشمندانه!

راه پله ها را در دکوراسیون راهرو ورودی خانه فراموش نکنید!

اکثر خانه ها درب ورودی شان رو به پله ها باز می شود، پس نباید از تاثیر آن بر احساس افراد غافل شد. زمانی که سقف پله ها کوتاه و شیب پله هم زیاد باشد، انرژی لازم نمی تواند در فضا به گردش در بیاید. در این حالت بهترین گزینه برای دکوراسیون راهرو ورودی خانه استفاده از گیاهان و گلدان های آویز، از پله ها است. حتی می توانید در پاگردها از کتابخانه های کوچک یا انواع مبلمان، مانند آینه و کنسول، مناسب با فضای راه پله ها استفاده کنید. استفاده از قالیچه و شمعدان های زیبا، می تواند تاثیر باشکوهی بر راهرو ورودی خانه بگذارد و آن را تبدیل به فضایی سرشار از انرژی مثبت کند. 

برای خرید اکسسوری و مبلمان هایی مناسب با فضای ورودی منزل تان، پیشنهاد می کنیم به بخش کالاها در سایت چیدانه سری بزنید.

مطالب پیشنهادی:

 

تبلیغات

نویسنده: سمیه منوچهری

سمیه منوچهری_ معمار و طراح داخلی. مشاوره و اجرا در زمینه معماری و طراحی داخلی فضاهای مسکونی، ویلا، محوطه، اداری و تجاری. مدرس. عضو تیم تحریریه مجله منزل، سایت چیدانه و هفته نامه خرید خوب.

نشان کردن
 • 4046 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 17 اسفند 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173