رنگ ماه تولد، کدام رنگ مناسب شما و دکوراسیونتان است؟

 

صور فلکی و طالع بینی های نجومی در مورد ماه های تولد همیشه و برای همه افراد در سرتاسر جهان جذاب و جالب بوده و هست. به دنبال این نمادها و مفاهیم، خیلی از ما جواهرات، رنگ ها، نمادهای خوش یمن، عطرها و خیلی چزهای دیگر را در مورد ماه تولدمان جست و جو می کنیم و این خود عاملی سرگرم کننده برایمان محسوب می شود. در این مطلب من با استفاده از صور فلکی به سراغ رنگ های مناسب برای هر ماه تولد رفتم و شما را به دیدن 12 رنگ در دکوراسیون های مختلف دعوت می کنم. 

blog post

دکوراسیون دیوار قرمز

blog post

مبل ال در دکوراسیون پذیرایی

فروردین : قرمز

معمولا برای متولدین فروردین رنگ های روشن و پرانرژی به ویژه قرمز بسیار ایده آل خواهد بود. این رنگ به افراد متولد فروردین اجازه می دهد تا در دامنه امن خودشان زندگی کرده و در عین حال سبب افزایش آرامش روحی، انرژی و ابتکار آن ها نیز خواهد بود. رنگ قرمز برای فروردینی ها اشتیاق برای زندگی و قدر را به همراه دارد. این رنگ بنا برسلیقه افراد می تواند به شکل های مختلف در دکوراسیون مورد استفاده قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی : 7 ایده استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی منزل

blog post

رنگ سبز در دکوراسیون پذیرایی

blog post

خانه قیطریه

اردیبهشت : سبز

سبز برای پرورش روح و ارتباط با طبیعت برای متولدین اردیبهشت پیشنهاد می شود. دقیقا مانند آن چه که در طبیعت و در فصل بهار اتفاق می افتد، رنگ سبز برای این افراد نیز نشان دهنده رشد و پیش رفت خواهد بود. اردیبهشتی ها می توانند از این رنگ برای مبلمان مخمل دردکوراسیون منزلشان بهره ببرند. البته گیاهان طبیعی نیز نباید فراموش شوند. 

مطلب پیشنهادی : رنگ سال 97، ست سبز زیتونی هم تو خونه هم مهمونی!

blog post

رنگ زرد در دکوراسیون داخلی

blog post

میز جلو مبلی چوبی

خرداد : زرد

متولدین این ماه اغلب با رنگ زرد همراه خواهند بود. انعطاف پذیری و اجتماعی بودن از ویژگی هایی است که زرد را برای متولدین خرداد مناسب می کند. بهتر است از این رنگ برای یک مبل تکی، کوسن ها و فرش های مدرن در دکوراسیون بهره ببرید. فراموش نکنید که این رنگ نمادی از خورشید بوده و به دنبال خود افکار درخشان را به همراه خواهد آورد.

مطلب پیشنهادی : 7 ترکیب رنگی بی نظیر با زرد

blog post

خانه ای با اِلمان های ایرانی، خانم نسترن مرتضوی

blog post

طراحی اتاق خواب سفید

blog post

خانه آریا و ساناز در مهرشهر کرج

تیر : سفید و نقره ای

نور منعکس شده از رنگ سفید و نقره ای یک فضای روشن و تمیز را ارائه می دهد. این رنگ برای متولدین تیرماه نماد خلوص و درخشندگی است و به نوعی عشق را در زندگی شان جریان خواهد داد. رنگ سفید برای دیوارها، سقف و رنگ نقره ای بیش تر برای اکسسوری ها و لوازم دکوری مناسب است.

مطلب پیشنهادی : انواع رنگ سفید در دکوراسیون منزل را بشناسید!

blog post

آینه و کنسول کلاسیک

مرداد : طلایی

رنگ طلایی یک رنگ خیره کننده و جذاب است که برای افراد متواد مرداد نیز می تواند نماد انرژی مثبت، قدرت و اعتبار باشد. این رنگ در زندگی مردادی ها چشم اندازی گرم و خوش بینانه ازآینده را نشان داده و می تواند در جزییات بسیاری از وسایل خانه، مانند قاب عکس، آینه، دستگیره ها و .... مورد استفاده قرار بگیرد. 

مطلب پیشنهادی : اتاق خواب های لوکس با رنگ طلایی!

blog post

رنگ سبز در دکوراسیون داخلی

شهریور : سبز و قهوه ای

برای متولدین شهریور ترکیب رنگ های سبز و قهوه ای، نماینده یک سبک کلاسیک و همین طور نشان دهنده رشد مداوم و متمرکز آن هاست. رنگ قهوه ای از ثبات درونی در زندگی آن ها می گوید و سبز هم همان رشد و فعالیت در طبیعت را به نمایش می گذارد. بهتر است در دکوراسیون خانه از هر دو این رنگ ها در کنار هم استفاده شود.

مطلب پیشنهادی : از رنگ بژ تا قهوه ای سوخته در دکوراسیون داخلی

blog post

عکاسی خانه ی کوچک و زیبای اندیشه

blog post

عکاسی منزل مسکونی خیابان زمزم

مهر : صورتی و آبی

صورتی و آبی، هر دورنگ های آرامش بخش و جذاب برای شخصیت های متولد مهرماه هستند. صورتی نماینده یک نسیم خنک و آبی روشنی بخش است که در کنار هم وضوح و تعادل را افزایش می دهند. استفاده از این دو رنگ کاملا به سلیقه هر فرد بستگی داشته اما بهتر است از صورتی به میزان محدودتر و فقط در برخی از اکسسوری ها بهره گرفته شود. 

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون داخلی خانه، صبرا ترکیب رنگ آبی و صورتی را می پسندد!

blog post

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

آبان : مشکی و صورتی 

احساسات شدید و پرشور متعلق به افراد متولد آبان است که با رنگ مشکی و در ترکیب با صورتی نشان داده می شود. مشکی نمادی از قدرت بوده که جسارت آبان ماهی ها را به نمایش می گذارد و در کنار رنگ صورتی، ترکیبی خاص ایجاد می نماید. در فرهنگ غربی، رنگ سیاه با مرگ و تولد دوباره همراه بوده و تا حدودی شخصیت این افراد را مرموز نشان می دهد. معمولا از این رنگ در دکوراسیون برای ایجاد عمق استفاده می شود.

مطلب پیشنهادی : سوئیت 50 متری مرد جوان، خانه مشکی پوش اکباتان

blog post

عکاسی از آپارتمان بازسازی شده خانم نجفی زاده

آذر : بنفش

به عنوان رنگ معنویت و آگاهی، بنفش برای متولدین آذر مناسب خواهد بود. این رنگ آذر ماهی ها را به سمت روشنگری و باز بودن فکر کشانده و شادی را برایشان به همراه می آورد. در دکوراسیون خانه به طور گسترده ای می توان از این رنگ استفاده کرد که مبلمان، رنگ آمیزی دیوار، پرده ها و ... مثال های مناسبی برای آن هستند. 

مطلب پیشنهادی : 7 رنگ خوش ترکیب با بنفش در دکوراسیون منزل!

blog post

عکاسی منزل رنگی یاسمن و نعیم در کرج

blog post

عکاسی خانه ای با دکوراسیون خاص در پردیس

دی : یاقوت کبود و خاکستری

یاقوت کبود رنگی بسیار خاص است که برای متولدین این ماه اعتماد به نفس زیاد را به همراه خواهد داشت. اکثر متولدین دی به دنبال خاص و متفاوت بودن هستند که این رنگ به خوبی این کار را برایشان انجام می دهد. در کنار این رنگ، خاکستری کمی محافظه گری و ثبات را نشان داده و به متعادل شدن کارها کمک خواهد کرد. در دکوراسیون خاکستری از جمله رنگ های خنثی و پرکارربرد محسوب شده و یاقوت کبود می تواند منحصرا برای یک کاناپه مخملی و یا چند مبل تکی به کار رود.

مطلب پیشنهادی : آبی لاجوردی، دکوراسیون با این رنگ ایرانی همیشه رو بورسه!

blog post

ویلای خانواده زندی در قلب مزرعه

بهمن : آبی

آبی آرام کمک می کند تا ایده های درخشان در متولدین این ماه خلق شده و انرژی زیاد و بی قراری خود را متعادل سازند. رنگ آبی روشن نشان دهنده آرامش بوده و در نتیجه به ایجاد جریان بدون تنش از ایده ها، گفتگوها و آزمایش ها کمک می کند. در انتخاب رنگ آبی بهتر است از دریا الهام گرفته شده و همان تنالیته برای رنگ آمیزی دیوارها، سرویس خواب در اتاق خواب و پرده ها به کار رود. 

مطلب پیشنهادی : انواع رنگ آبی، آبی ایرانی یا آبی فرانسوی؟

blog post

رنگ آبی و سبز در دکوراسیون

blog post

منزل رنگی یاسمن و نعیم در کرج

اسفند : سبز روشن

رنگ سبز روشن نماد زندگی، طراوت و تشویق به بهبود یافتن است. متولدین اسفندماه با این رنگ انرژی زیادی به دست آورده و و می توانند از احساسات زیادشان نسبت به مسائل پیرامون بکاهند. این رنگ هم می تواد به میزان محدود در کوسن ها و وسایل پارچه های به کار رفته و هم برای وسایل بزرگ تر مانند مبل ها، پرده ها و حتی فرش مورد استفاده قرار بگیرند. 

"این مباحث صرفا جهت سرگرمی بوده و هیچ منبع علمی ندارند"

اگر به این موضوع علاقه مندید، مطالب زیر را نیز دنبال نمایید : 

منبع : goodhousekeeping

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
سنگ ماه تولد، گردنبندهای خاص برای خودتان بسازید!

سنگ ماه تولد، گردنبندهای خاص برای خودتان بسازید!

1399/10/26 ادامه مطلب
9 قانون برای انتخاب رنگ دیوار در دکوراسیون منزل

9 قانون برای انتخاب رنگ دیوار در دکوراسیون منزل

دکوراسیون ماه تولد، چیدمانی که برای شما ممنوع است!

دکوراسیون ماه تولد، چیدمانی که برای شما ممنوع است!

کسب و کارها پیشنهادی
مجله منزل   certificate
مجله منزل

مجله منزل

استودیو معماری نیارش certificate
استودیو معماری نیارش

استودیو معماری نیارش

سقف و سوله متحرک کیااسکای certificate
سقف و سوله متحرک کیااسکای

سقف و سوله متحرک کیااسکای

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent