visibility 5880 today 1398/5/22

تغییر دکوراسیون داخلی جدید، فقط در دو مرحله!

وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون می­‌شود لزوما به این معنی نیست که باید همه­‌ی وسایل خانه را تعویض کنید. بستگی به زمان و انرژی و هزینه­‌ا‌ی که می­‌خواهید صرف تغییر دکوراسیون کنید، می­‌تواند در حد تغییر یک یا چند وسیله خانه و یا در حد تغییر همه­‌ی وسایل و رنگ دیوارها و وسایل انجام شود. راه­کارهای متفاوتی برای تغییر دکوراسیون وجود دارد که باعث تغییر جو فضای خانه می­‌شود.

برای آشنایی با راه­کارهای ساده تغییر دکوراسیون با این مطلب ازچیدانه همراه باشید.

 

blog post

خانه رنگارنگ خانواده شیرازی

وقتی که تصمیم به تغییر دکوراسیون می‌­گیرید به نظر می‌­رسد راحت‌­ترین کار این است که مستقیما به فروشگا‌‌ه‌­ها بروید و وسایل مختلف و رنگ را بخرید، اما اگر بخواهید بدون برنامه­ریزی دکوراسیون منزل را تغییر دهید ممکن است نتیجه خوبی نگیرید.

 

blog post

عکاسی خانه ای با بالکنی بی نظیر در هروی

دو مرحله مهم برای تغییر دکوراسیون منزل

بهترین کاری که می­‌توانید برای تغییر دکوراسیون خانه انجام دهید این است که اول فکر و برنامه‌­ریزی کنید و بعد اجرا کنید. در ابتدا باید زمانی را صرف کنید تا بفهمید که دقیقا چه چیزی می­‌خواهید و چه چیزی برای فضای خانه احتیاج دارید، نظر اعضای خانواده چیست و به طور کلی همه­‌ی جوانب تصمیم خود را قبل از پرداخت کمترین هزینه بسنجید.

مطلب پیشنهادی: تغییر دکوراسیون منزل با ۷ ترفند کم هزینه!

 

blog post

عکاسی منزل مسکونی یوسف آباد

قدم اول: طوفان فکری راه بیندازید

قبل از هرکاری یک قلم و کاغذ بردارید و همه­‌ی گزینه­‌ها و ایده­‌هایی که دارید را بنویسید. برای یک شروع خوب می­‌توانید طوفان فکری راه بندازید. در رابطه با مواردی مانند: رنگ، سبک، وسایلی که قرار است باقی بماند، وسایل و تغییرات جدیدی که احتیاج دارید، تغییراتی که قرار است در خانه ایجاد شود، بودجه‌­ی در نظر گرفته شده و... هر چیزی که به ذهن­تان خطور می­‌کند بنویسید. این مرحله شروع تغییر دکوراسیون شماست.

 

blog post

عکاسی منزل آقا و خانم مزینانی

شما باید قبل از انجام هرکاری و صرف هر هزینه‌­ای بتوانید تغییرات مدنظر را برای فضای خود تجسم کنید. با استفاده از طوفان فکری و نوشتن همه موارد، هر اشتباه و یا نگرانی راجع به تغییر دکوراسیون را پیش­‌بینی می­‌کنید و برایش راه حل پیدا می­‌کنید.

 

blog post

عکاسی منزل خانم آقاخانی

نکته:

در تغییر دکوراسیون نظر همه‌­ی افراد خانواده و نیازهای آن­ها اهمیت دارد در نتیجه باید نزدیک‌ترین گزینه به نظرات اعضا خانواده را برای تغییرات دکوراسیون اعمال کنید تا همه از آن تغییرات راضی باشند و حس خوبی داشته باشند.

مطلب پیشنهادی: هرگز برای تغییر دکوراسیون منزل دیر نیست!

 

تابلو ایده های دکوراسیون

قدم دوم: تابلویی از ایده‌­های خود بسازید!

زمانی که تصمیم به تغییر دکوراسیون می­‌گیرید و ایده‌­ها و گزینه­‌های مد نظر را انتخاب کنید حالا زمان اجرا و انتخاب وسایل است؛ اینکه هر قسمت چه وسیله‌­ا‌‌ی با چه ویژگی قرار بگیرد. برای ایجاد طرح نهایی دکوراسیون خودتان؛ یک صفحه یا یک تابلو در نظر بگیرید و تصویری از وسیله یا تغییری که قرار است در دکوراسیون انجام شود را روی آن بچسبانید.

مطلب پیشنهادی:تغییر دکوراسیون منزل، این خانه با ۱۵ میلیون نونوار شد!

 

blog post

دکوراسیون سفید نشیمن

روش‌­های ساده برای تغییر دکوراسیون کدامند؟

پرده‌ها را عوض کنید: سعی کنید پرده­‌های ساده خود را با پرده‌­های طرح‌­دار جایگزین کنید. بر اساس علاقه خود می‌­توانید طرح­‌های کوچک و یا بزرگ انتخاب کنید.

فرش را به دکوراسیون اضافه و یا از آن حذف کنید: با اضافه کردن و یا کم کردن فرش از دکوراسیون خانه می‌­توانید حس متفاوتی را ایجاد کنید. رنگ فرش‌­ها را متناسب با مبل‌­ها و دیوار انتخاب کنید. اگر در دکوراسیون خانه از فرش استفاده می­‌کنید، می­‌توانید برای ایجاد تغییرات، بعضی از آنها را جمع کنید.

مطلب پیشنهادی:فرش در دکوراسیون منزل، ۱۱ قانون که باید بدانید!

 

blog post

روتختی

ظاهر تخت خود را تغییر دهید: یکی از راه­‌های تغییر دکوراسیون در اتاق خواب تغییر تشک و یا روتختی می­‌باشد، توجه کنید که متناسب با رنگ دیوارها و دیگر وسایل اتاق باشد.

مطلب پیشنهادی: خرید سرویس خواب، هرآنچه باید بدانید

 

blog post

آویز شیشه ای دکوراتیو مدل VG3103

روشنایی؛ عنصر مهم در دکوراسیون خانه: نور می‌­تواند حس متفاوتی را در خانه ایجاد کند. می‌­توانید چراغ­‌های با نور سفید خیره کننده را با لامپ­‌هایی با رنگ­‌های ملایم جایگزین کنید. بعضی از قسمت­‌های خانه و جاهایی که دوست دارید را با نور شاخص کنید.

مطلب پیشنهادی: اصول نورپردازی، ۸ روشنایی چشمگیر در دکوراسیون خانه!

 

blog post

آینه

از آینه در دکوراسیون داخلی استفاده کنید: آینه بیشتر از یک ابزار دیدن خودتان و آماده شدن است. آینه­‌ها با انعکاس نور اتاق، فضای اتاق را بزرگتر نشان می‌­دهد. اگر در دکور خانه خود، آینه ندارید آن را اضافه کنید.

جلوه‌­ی آثار هنری در دکوراسیون: نقاشی مناظر روستایی و یا طرح­‌های انتزاعی می­‌توانند اتاق شما را متفاوت جلوه دهند. می­‌توانید از طرح‌­های نقاشی کودکتان و یا آثار هنری خود در دکوراسیون استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: گالری هنری را به دکوراسیون منزل خود بیاورید

 

blog post

خانه قیطریه

تعمیر وسایل قدیمی: اگر وسایلی دارید که سال­‌های زیادی از آنها استفاده کرده‌­اید و فکر می­‌کنید که مشکلی پیدا کرده­‌اند، می­‌توانید با تعمیر آنها و یا با کمی تغییر دوباره استفاده کنید، به طور مثال می­‌توانید آن را رنگ کنید و استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: استفاده دوباره از وسایل قدیمی در دکوراسیون، خلاق باشید!

 

blog post

پاف و کوسن مدرن

از بالش‌­های رنگی تزئینی استفاده کنید: اگر از دکوراسیون اتاق نشمین خسته شده‌­اید می­‌توانید از بالش‌­های رنگی برای تغییر دکوراسیون استفاده کنید. در انتخاب رنگ آن­ها به رنگ دیوار و مبلمان و وسایل دیگر توجه کنید.

مطلب پیشنهادی: کوسن‌های کوچک تغییرات، بزرگ در دکوراسیون داخلی!

 

blog post

خانه صمیمی فایزه شعرباف

گیاهان عنصر مهم دکوراسیون: استفاده از یک یا دو گلدان در دکوراسیون به حس تازگی فضای خانه کمک می­‌کند. از گیاهانی که نیاز به نگه­داری کمتری دارند استفاده کنید. برخی از گیاهان تاثیر مثبتی در کاهش اثرات امواج الکترومغناطیسی ناشی از وسایل برقی دارند و آن­ها را جذب می­‌کنند.

مطلب پیشنهادی: گیاهان آپارتمانی، چگونه در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

 

blog post

عکاسی منزل دلباز خانم احمدی در نارمک

به یاد داشته باشید که:

  • در تغییر دکوراسیون خانه باید همه‌­ی وسایل و تغییرات را با هم ببینید در واقع برای انتخاب گزینه‌­ی مناسب برای یک وسیله، لازم است فرم و سبک و رنگ دیگر وسایل و رنگ­‌های موجود در دکور خود را هم مد نظر قرار دهید.
  • قبل از انجام هرکاری برای تغییر دکوراسیون خانه، بهتر است با یک طراح داخلی مشورت کنید تا راهنمایی‌­های لازم را در رابطه رنگ، انتخاب وسایل و چیدمان آن­ها در خانه به شما بدهند.

 

مطالب پیشنهادی:

تغییر دکوراسیون منزل با هزینه کم، خانه سیاه و سفید حورا و علی!

تغییر دکوراسیون ۲۰ میلیونی رزیتا و محمد در تهران!

۱۲ راه حل ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل

نکات دیزاین منزل، تغییر دکوراسیون با همان وسایلی که دارید

 

اگر شما هم تصمیم گرفته­‌اید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید اهالی فن چیدانه می­‌توانند در این باره شما را راهنمایی کنند. همچنین می‌توانید برای آشنایی با ترفندهای تغییر دکوراسیون به مطالبتغییر دکوراسیون چیدانه سر بزنید. 

 

 

سمیه زارعی
نویسنده: سمیه زارعی

عضو تحریریه وب سایت چیدانه مهندس فضای سبز و طراح محیط و منظر

more_horiz
مطالب پیشنهادی
چیدمان خانه تهرانی، خانه ای گرم با سلیقه سحر و حسام!

چیدمان خانه تهرانی، خانه ای گرم با سلیقه سحر و حسام!

چیدمان خانه عروس ایرانی، فاطمه و محمد نوستالژی آورده اند!

چیدمان خانه عروس ایرانی، فاطمه و محمد نوستالژی آورده اند!

دکوراسیون ساده ایرانی، نازنین با پالت چوبی خانه را تکمیل کرده!

دکوراسیون ساده ایرانی، نازنین با پالت چوبی خانه را تکمیل کرده!

1398/10/22 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
دکوراسیون داخلی ایده نو certificate
دکوراسیون داخلی ایده نو

دکوراسیون داخلی ایده نو

رئاگالری certificate
رئاگالری

رئاگالری

گالری فرش یاس certificate
گالری فرش یاس

گالری فرش یاس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent