Chidaneh.com placeholder image

دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد، 14 ایده شیک نظم دهی!

به قلم: تحریریه چیدانه

اتاق خواب: کمد یکی از الزامی ترین وسایل هر خانه ای محسوب می شود،اما هستند آپارتمان های کوچک امروزی که به دلیل کمبود جا و مسائل دیگر این وسیله ی پر کاربرد برایشان تعبیه نشده است. اگر شما هم با معضل اتاق خواب بدون کمد مواجه هستید با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا با هم ایده های طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایل در اتاق خواب های بدون کمد را با شما در میان بگذاریم با ما همراه باشید.

سرویس خواب بالسا

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از شاخه های خشک شده

می توانید کمی خلاقانه تر فکر کنید و برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود یک کمد خلاقانه بسازید. کافی است برای این منظور از یک شاخه ی خشک شده کمک بگیرید و لباس های خود را به سادگی روی آن بیاویزید.

مطلب پیشنهادی : مرتب کردن لباس ها، بهترین روش ها حتی بدون کمد!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از نردبان

شاید این ایده برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد کمی غیر معمول به نظر برسد، اما می توانید به سادگی با کمک یک نردبان قدیمی و چند تخته یک رگال برای خودتان بسازید و به لباس ها و وسایل خود نظم و ترتیب ببخشید. در این صورت خود لباس ها، کفش ها و وسایل دیگر به عنوان یک عنصر دکوراتیو عمل کرده و حتی چیدمان و رنگ آن ها می تواند در دکوراسیون اتاق خواب نقش موثری ایفا کند.

مطلب پیشنهادی : نردبان های چوبی کهنه را دور نیندازید!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از فضای پشت تخت

وقتی اتاق خواب بدون کمد دارید بهتر است از فضاهای مرده دکوراسیون مثل فضای پشت تخت برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایل خود استفاده کنید، توجه داشته باشید که برای این منظور بهتر است فضای اتاق خواب و رو تختی تان را سفید در نظر بگیرید تا ظاهر اتاق خواب شما بیش از بیش شلوغ و گرفته نشود. البته که باید فضای کافی برای این کار در اتاق شما وجود داشته باشد.

مطلب پیشنهادی : اگر کمد دیواری ندارید این 10 جالباسی را دریابید!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از تخت های جک دار

وقتی اتاق خواب بدون کمد و کوچکی دارید باید کمی هوشمندانه تر به خرید لوازم ضروری مانند تخت و سایر تجهیزات آن نگاه کنید. انتخاب تخت های جک دار به شما این امکان را می دهد که از فضای زیر تخت به عنوان یک کمد استفاده کنید و لوازم خود نظم و ترتیب ببخشید. این مدل تخت ها امروزه برای بسیاری از آپارتمان های کوجک مورد استفاده قرار گرفته و طرفداران بسیاری نیز دارند. 

مطلب پیشنهادی : تخت جک دار یا تاشو، کدام بهتر است؟

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از قفسه های باز

برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد استفاده از فقسه های بازی این چنینی می تواند به سادگی به لباس ها و لوازم شما نظم ببخشد، اما حتما توجه داشته باشید که در چنین فضایی منظم بودن شرط اول شیک بودن دکوراسیون داخلی شماست. هیمن طور ترتیب چیدامن لباس ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در فضا داشته باشد. به عنوان مثال می توانید لباس را براساس سایز و یا رنگ بندی شان مرتب نمایید.

کمد دیواری ریلی مدرن، 60 مدل برای آپارتمان های ریزه میزه!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از فضای زیر تخت

با کمک سبدهای حصیری این چنینی به سادگی به لوازم خود مانند کفش و یا لباس های فصلی نظم و ترتیب ببخشید و ظاهر منحصر به فرد و کاربردی به دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود بخشید.

در این مورد حتما مطلب چگونه از فضای زیر تخت خواب بهتر استفاده کنیم؟ را مطالعه نمایید.

اتاق خواب بدون کمد: خرید یک کمد لباس

شاید این ایده ابتدایی ترین ایده و صد البته کاربردی ترین ایده  برای یک اتاق خواب بدون کمد است. پس اگر فضای کافی برای این منظور را دارید دست به کار شوید و یک کمد برای دکوراسیون اتاق خواب خود تهیه کنید و از داشتنش لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی : 12 ایده نظم دهی برای ایجاد تحول در کمد لباس و کمد دیواری!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از رگال

برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود یک رگال شیک تهیه کنید و به البسه خود نظم ببخشید توجه داشته باشید که همان طور که در بندهای قبل توضیح داده شد بهتر است در چنین فضایی رعایت نظم باید در اولویت باشد تا ظاهر دکوراسیون شما برهم ریخته و کسل کننده نباشد.

مطلب پیشنهادی : 8 اکسسوری کمد لباس برای نظم دهی آسان و کم هزینه!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از پرده

اتاق خواب تان بدون کمد است نگران نباشید خودتان کمد بسازید! کافی است بخشی از دکوراسیون اتاق خوابتان را رگال رار دهید و با کمد یک پرده ی سقفی بلند آن را پنهان کنید و یک کمد لباس منحصر به فرد داشته باشید. پرده های بلند باعث بلندتر دیده شدن سقف و بزرگ تر جلوه کردن فضای شما می شود. برای رسیدن به یک نتیجه عالی برای این ایده نیز باید به ابعاد اتاق خواب و فضای موردنیازتان برای نصب پرده دقت نمایید.

مطلب پیشنهادی : اتاق تمیز، 7 چیز که نباید در اتاق خواب نگه داریم!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از شلف ها

در دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود می تواند در کنار استفاده از یک رگال یک شلف در نظر بگیرید و به سایر لوازم و البسه ی خود نظم و ترتیب ببخشید.

مطلب پیشنهادی : نظم دهی لباس ها، اینبار بریم سراغ کت و شلوار و لباس مجلسی‌هامون!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از نردبان برای کفش ها

اگر شما هم مثل من عاشق کفش هستید، برای طبقه بندی و نظم دهی به کفش های خود از یک استند نردبانی استفاده کنید و ظاهر مرتب ومنظم و چهره ی خاصی به دکوراسیون خود ببخشید. 

مطلب پیشنهادی : جای کیف و کفش، 8 معجزه نظم دهی!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از گوشه دیوار

شما هم می توانید از فضاهایی مانند گوشه دیوار ها برای اتاق خواب بدون کمد خود کمد بسازید! حتی می توانید برای این فضا درب قرار دهید و به سادگی یک کمد لباس برای خودتان بسازید.

مطلب پیشنهادی : گوشه دنج من، اینجا بهشت همراهان چیدانه است!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از جا کفشی

اگر شما کفش زیاد دارید و اتاق خواب تان بدون کمد است بهترین ایده برای شما انتخاب یک جاکفشی است. با کمک این جاکفشی به سادگی به فضای اتاق خود نظم می بخشید و ظاهر اتاق خواب بدون کمد خود را منحصر به فرد تر خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی : جاکفشی و جالباسی، 30 مدل کاربردی مناسب هر خانه!

اتاق خواب بدون کمد: استفاده از گیره ها

یک ایده ی بامزه و هوشمندانه در طراحی اتاق خواب بدون کمد استفاده از گیره های لباس است با کمک یک طناب و چند گیره می توانید به لباس های سبک خود مانند شال و روسری ها و یا لباس های ورزشی تان نظم ببخشید.

اگر فکر می کنید که برای دکوراسیون اتاق خواب تان نیاز به مشورت و راهنمایی دارید حتما در قسمت ثبت درخواست چیدانه، سوالتان را مطرح کرده و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه