visibility 18923 today 1398/11/26

زیباترین طرح فرش دستباف، 6 نقش پرفروش

در سری مطالب شوروم گردی چیدانه، همواره سعی داریم تا یک راهنمای خرید کامل و جامع را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین برای رسیدن به این هدف، به گالری ها و شوروم های مختلف رفته تا بتوانیم انواع محصولات و وسایل را از نزدیک به شما نشان داده و در مورد خصوصیات، ویژگی ها، قیمت ها و هر آنچه که برای یک خرید خوب نیاز دارید صحبت کنیم. در این قسمت همراه ما باشید تا به همراهی گروه فرش پازیریک، زیباترین طرح فرش دستباف را بررسی کنیم.

 

زیباترین طرح فرش دستباف

فرش های دستباف ایرانی نیازی به معرفی ندارند و در تمام دنیا به زیبایی و کیفیت شناخته می شوند. اما شاید با انواع طرح ها و نقوشی که در آن ها به کار می رود آشنایی زیادی نداشته باشیم. بنابراین در این ویدیو 6 نقش پر فروش و پرطرفدار این فرش ها را با هم مرور می کنیم.

blog post

فرش

طرح فرش دستباف خشتی

طرح خشتی از قدیمی ترین نقوش محسوب می شوند که طرفداران زیادی دارد. فرش های خشتی با تقسیم بندی ها هندسی مانند مربع شکل می گیرند و رنگ بندی های متنوعی را در خود جای می دهند. شما می توانید این فرش ها را برای فضاهای مختلف مانند نشمین، پذیرایی و اتاق خواب استفاده کنید.

طرح فرش دستباف بته جقه

طرح بته جقه از معروف ترین طرح های فرش دستباف محسوب می شود که درواقع شکلی از درخت سرو و نمادی از احترام و تواضع است. این طرح بیش تر برای فضای نشیمن و پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد.

blog post

فرش

طرح فرش دستباف درختی

همیشه در طراحی فرش ایرانی از طبیعت الهام کرفته می شده و درختان، گل ها و پرندگان به شکل های متفاوتی بافته می شدند. در طرح فرش دستباف درختی، هدف این بوده که درختان به طبیعی ترین شکل ممکن بافته شوند و همه چیز عین واقعیت باشد. بنابراین شما با داشتن چنین فرشی در واقع طبیعت را وارد خانه‌تان می کنید. اما بهتر است این مدل فرش به دلیل شلوغی زیادی که دارد برای اتاق پذیرایی و در کنار مبلمان و وسایل ساده مورد استفاده قرار بگیرد.

طرح فرش دستباف شاه عباسی

blog post

فرش

قدمت این طرح فرش دستباف به دوران صفویه برمی گردد و علت نام گذای آن هم استفاده از گل های شاه عباسی است که در آن بافته شده. این طرح فرش برخلاف نمونه های قبلی برای فضاهای کوچک مناسب تر بوده و در نتیجه در نشیمن و پذیرایی کوچک استفاده می شود.

طرح فرش دستباف هندسی

تمامی نقوش به کار رفته در این فرش دستباف، نقوش هندسی است و با رنگ های مختلفی ترکیب می شود. متفاوت بودن این طرح ها باعث شده تا این فرش برای سبک های مدرن تر و همین طور فضاهای مختلف مانند پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب و حتی آشپزخانه و راهروها نیز مناسب باشد.

"برای مشاهده نمونه های بیش تر و سفارش به پروفایل فرش پازیریک مراجعه نمایید"

مطالب پیشنهادی:

مجری: طلوع حقیقت | فیلمبردار : امیر صادقی

 فرش دستباف پازیریک
نویسنده: فرش دستباف پازیریک

به یاری خدا و با پیشینه خود و به پشتوانه مشتریانمان٫ در تهران شعبه 2 گالری فرش پازیریک را افتتاح کردیم تا هموطنانمان در تهران بیش از پیش با سهولت بیشتری بتوانند خرید های خود را انجام دهند

more_horiz
مطالب پیشنهادی
زیباترین طرح فرش دستباف، 6 نقش پرفروش

زیباترین طرح فرش دستباف، 6 نقش پرفروش

1398/11/26 ادامه مطلب
صنایع دستی ایران، از این هنرهای جذاب چی می دونی؟

صنایع دستی ایران، از این هنرهای جذاب چی می دونی؟

فرش با طرح های سنتی در فضاهای مدرن

فرش با طرح های سنتی در فضاهای مدرن

کسب و کارها پیشنهادی
بلومیس certificate
بلومیس

بلومیس

صنایع چوبی فاطمی certificate
صنایع چوبی فاطمی

صنایع چوبی فاطمی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent