Chidaneh.com placeholder image

انتخاب‌های درست هانیه توسلی در انتخاب وسایل خانه‌اش شما را حیرت‌زده می‌کند!

به قلم: تحریریه چیدانه

در این مطلب به خانه هانیه توسلی رفته‌ایم و با توجه به تصاویری که این بازیگر مشهور، مدت‌ها قبل در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده می‌خواهیم نگاهی به دکوراسیون متفاوت و جذاب منزل این بازیگر بزنیم و اجزا و البته سبک آن را موردبررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

نوژا دیزاین

دکوراسیون منزل هانیه توسلی

هانیه توسلی برای طراحی دکوراسیون منزل خود، سبک تلفیقی را انتخاب کرده است، سبکی که در طی آن، برخی از المان‌ها و وسایل به سبک مدرن هستند و برخی دیگر نیز سنتی. پیش از این در مطلبی با عنوان «سبک تلفیقی، دکوراسیون بی قانون!» در این رابطه گفته‌ایم که سبک تلفیقی به دلیل ماهیتش تعریف روشن و مشخصی ندارد. اما شاید بتوان گفت که ترکیب ماهرانه انواع سبک های دکوراسیونی با یکدیگر، جامع ترین تعریف سبک تلفیقی است. این سبک مانند سبک‌ مدرن، سبک روستیک و یا سبک کلاسیک به سرعت قابل تشخیص نیست.ولی در عوض آن فضای داخلی کاملا منحصر به فردی را ایجاد می کند که تماما متعلق به شخص مالک است و کس دیگری نمی توان ادعایی بر آن داشته باشد، چرا که تماما با سلیقه خود مالک به وجود آمده است.

کاغذدیواری آیدی

حس راحتی و آرامشی که در فضاهایی به سبک تلفیقی وجود دارد به این دلیل است که مبلمان ها و همه عناصر موجود در دکوراسیون داخلی آن بدون هیچ گونه قضاوتی و صرفا به دلیل همنشینی های زیبا و دل نشینی که با یکدیگر دارند، در کنار هم قرارداده شده اند، ممکن است هر کدامشان متعلق به یک سبک دکوراسیونی خاص باشند، مثلا پرده ها به سبک کلاسیک، مبلمان روستیک و حتی فرش های مدرن باشد.

مطلب پیشنهادی: دیزاین متفاوت و زیبای منزل محسن کیایی و همسرش

انتخاب وسایل خانه به سلیقه هانیه توسلی

تک تک المان‌هایی که در این خانه دیده می‌شوند گواهی بر همین سبک هستند، فرش ایرانی سنتی، درب چوبی قدیمی، رومیزی گیپور و… همه و همه به سبک سنتی هستند و در کنار آن نیز مبلمان مدرن به عنوان یکی از مهم‌ترین و موثرترین المان‌های دکوراسیونی از سبک مدرن استفاده کرده‌اند. به همین دلیل هم هست که سبک تلفیقی به خوبی در این فضا قرار گرفته است. در کنار تمامی این موارد، آباژور و همین‌طور گلدان‌هایی که به سلیقه این بازیگر در خانه قرار گرفته‌اند نیز به سبک مدرن هستند و این تلفیق را حتی به جزئی‌ترین وسایل و المان‌ها نیز راه داده‌اند. 

پیشنهاد می‌کنم که به این مطالب نیز سر بزنید:

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه