Chidaneh.com placeholder image

9 دکوراسیون داخلی به سبک بهترین طراحان مد جهان!

به قلم: تحریریه چیدانه

چهره ها: لباس های زیبای پشت ویترین مغازه ها همیشه مرا مجذوب خود می کند و با خودم فکر می کنم دکوراسیون خانه طراحانی که با این ظرافت و دقت لباس های زیبایی را خلق می کنند، چقدر زیبا و متفاوت باید باشد. در این مطلب به سراغ 9 طراح برتر مد و لباس رفتیم تا طراحی فضای داخلی این طراحان را معرفی کنیم. ارتباط میان طراحی لباس و طراحی داخلی دکوراسیون منزل را از فضای این خانه ها می توان فهمید. دکوراسیون منزل بیشتر شبیه ست کردن لباس با یکدیگر است و نیازمند وسایل و اکسسوری های مناسب است که باعث می شود همه چیز به درستی ظاهر شود. این نکته نشان دهنده این است که مد و طراحی داخلی دست در دست و از یک گروه هستند.

طراحی دکوراسیون به رنگ سفید، سیاه و طلایی، فضای داخلی طراحان مد

قالیشویی ادیب

 Alison Antrobus و Ruby Ramirez/ استلا مک کارتنی

Alison و Ramirez طراحان مد، فضایی را طراحی کرده اند که به رنگ سیاه و بژ بوده و در ترکیب رنگی دکوراسیون منزل از رنگ مسی متالیک در کنار بافت های پیچیده و متنوع استفاده شده است. در تعهد برند استلا مک کارتنی آمده است که از متریال و پارچه هایی که با خشونت بر علیه حیوانات ساخته شده است، استفاده نشود. در طراحی لباس او تنها مواد و متریال ارگانیک و طبیعی به کار برده می شود تا فضایی بوجود آید که در روند حمایت از حیوانات قرار گرفته باشد.

مطلب پیشنهادی : انواع دکوراسیون داخلی منزل، 10 سبک از بهترین ها

دکوراسیون اتاق خواب لوکس به رنگ بژ و قهوه ای، دکوراسیون داخلی طراح دلچه اند گابانا

Cary Fernandez/ دولچه اند گابانا

Cary Fernandez طراح برند دولچه اند گابانا اولین طراحی داخلی خود را انجام داده و دکوراسیون اتاق خواب را با محوریت رنگ خرمایی، شاه بلوطی و بژ خلق کرد. چیدمان منحنی و لوازم چرمی به آشکار شدن ظرافت، زیبایی و اعتبار برند دلچه اند گابانا منجر شده است.

مطلب پیشنهادی : 20 عکس دکوراسیون منزل، سلیقه ایرانی ها را دست کم نگیرید!

دکوراسیون داخلی به سبک تام فورد

Cristina Souza  و Monica Souza/ تام فورد

طراحی آوانگارد دو خواهر کریستینا و مونیکا سوزا، فضایی را برای برند تام فورد خلق کرده اند که با پالت رنگی سبز زمردی و سیاه بر جنبه زیبایی شناسی طراحان تمرکز دارد. اضافه شده قطعه هایی از مخمل در دکوراسیون داخلی منزل نشان دهنده عناصر لوکس هستند که مترادف برند فورد است.

مطلب پیشنهادی : مدل کاناپه، این 9 زن مشهور دنیا چه انتخابی داشته اند؟

دکوراسیون نشیمن سبز و سفید، طراح مد و لباس

Daniela Saliba/ Emilio Pucci

خانه مد پوچی دارای طراحی چشمگیری است و فضایی که Daniela Saliba طراحی کرده است، به علت ترکیب رنگی پر انرژی و شاداب سبز، صورتی و سفید با نام مستعار “راحتی در فضای باز" نیز شناخته می شود. نیمکت های براق فضا را آراسته کرده و صفحه چوبی مشبک که با لیزر برش خورده است، یادبودی از الگوی مورد علاقه پوچی برای دکوراسیون داخلی منزل است.

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون داخلی، سلیقه 5 زن مطرح جهان چیست؟

دکوراسیون داخلی با چوب و به رنگ قهوه ای و بژ، طراح مد و لباس

Jader Almeida  دکوراسیون منزل/ Balenciaga

Jader Almeida طراح برند Balenciaga برای طراحی داخلی خانه قطعات چوبی انتخاب کرد که دارای خطوط صاف هستند. چراغ های شیشه ای و به رنگ طلایی از سقف آویزان بوده و اشکال معماری گونه ای را نمایش می دهند که خانه مد اسپانیا می پسندد.

طراحی فضای داخلی با رنگ سفید، سیاه و قرمز با طراح مد و لباس برند ولنتینو

Mirtha Arriaran دکوراسیون منزل/ ولنتینو

تکه هایی از رنگ قرمز در دکوراسیون نشیمن Mirtha با زمینه رنگی سیاه، سفید و خاکستری حسی متفاوت به فضا داده است. به کمک تابلوهایی از هنر معاصر و مبلمان با فرم ساده و خطوط صاف و منظم، فضای داخلی خصوصیات برجسته برند ولنتینو را به تصویر می کشد.

مطلب پیشنهادی : جدیدترین دکوراسیون منزل، از ترندهای 2018 خبر دارید؟

طراحی فضای داخلی برند ویکتوریا بکهام با رنگ های روشن و پر نور

Luciana Fragali / ویکتوریا بکهام 

فضای پر نور طراحی شده Luciana به رنگ های بژ گرم و قهوه ای بوده و نیمکت و صندلی های پارچه ای، دوخته شده با دست را به طور برجسته نشان می دهد. دکوراسیون داخلی فضا، عکس های سیاه و سفید طراحان مد و لباس خاصی را به نمایش گذاشته است که همکاری آنها را نشان می دهد.

فضای داخلی به رنگ سیاه و بژ طلایی با مبلمان آینه ای و فضای هندسیَ

Susy Acosta/ لانوین

طراحی فضای داخلی Susy به رنگ خاکستری تیره و سیاه بوده و برای افرادی که آن را می بینند از ظرافت و زیبایی خاصی دارد. انتخاب مبلمانی که در لبه دارای آینه کاری هستند و قطعات آینه ای را در آنها می توان دید، از نظر بصری فضایی هندسی را در دکوراسیون منزل به وجود می آورد که در ذات خانه مد پاریس وجود دارد.

مطلب پیشنهادی :دکوراسیون منزل 2017، ده مد پرطرفدار سال جدید!

طراحی دکوراسیون داخلی با رنگ کرم، قهوه ای و دیوار آجری

Marisol Pinto/ Brunello Cucinelli

طراح برند ایتالیایی Brunello Cucinelli، طراحی فضای داخلی را با تصویری بر پایه رنگ بژ و شکلاتی انجام داده است و وسایل و مبلمانی را به نمایش می گذارد که تاییدی بر برند لباس Cucinelli است.

در تورهای چیدانه به معرفی فضاهای مختلفی با طراحی دکوراسیون اصولی و خاص می پردازیم که با سلیقه و نظر خود می توانید دسته بندی هایی مانند مسکونی، اداری، ورزشی و … را انتخاب کنید.

اگر به دکوراسیون منزل چهره ها و برندها علاقه دارید این مطالب را نیز دنبال نمایید :

منبع: elledecor

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه