زیباترین دکوراسیون پذیرایی با ایده‌های باورنکردنی!

زیباترین دکوراسیون پذیرایی با ایده‌های باورنکردنی!

به قلم: مژگان احمدی

در این مطلب از چیدانه میخواهیم طرح‌های زیبای دکوراسیون پذیرایی را باهم ببینیم. ما تعدادی از تصاویر زیباترین دکوراسیون پذیرایی را گردآورده‌ایم تا به شما در رسیدن به ایده‌‌ی مناسب خودتان کمک کند. شما نیز می‌توانید عکس‌های جذاب از نشیمن و پذیرایی خودتان را برای ما ارسال کنید.

زیباترین دکوراسیون پذیرایی

کارانا دکور

اهمیت هارمونی در زیباترین دکور پذیرایی

هرچقدر هم که با سلیقه باشید، اگر هارمونی را در انتخاب رنگ، بافت و چیدمان وسایل حفظ نکنید، در نهایت دکوراسیون خیره‌کننده‌ای نخواهید داشت. هارمونی یک اصل مهم در دکوراسیون است که باعث می شود هیچ موقع چیدمان و سبک خانه شما از مد نیفتد. هارمونی چیست؟ زمانی خانه شما هارمونی دارد که با نگاه کردن به دکوراسیون بین تمام عناصر و رنگ ها ارتباط و هماهنگی وجود داشته باشد و به قول عامیانه همه چیز بهم بیاد! هارمونی برخلاف مفهوم و تعریف سختی که دارد می تواند به راحتی و با چند ترفند ایجاد شود. در این مطلب روش‌های هارمونی در دکوراسیون را بررسی کرده‌ایم.

زیباترین دکور پذیرایی

سبک خودتان را حفظ کنید

خانه شما معرف شخصیت شماست. زیباترین دکوراسیون پذیرایی برای شما دکوراسیونی‌ست که امضای شما را در خود داشته باشد. خانه‌ای که در نبود شما نیز یادآور انتخاب‌ها و نوع زندگی شماست.

چند پیشنهاد کاربردی برای داشتن زیباترین دکوراسیون پذیرایی

برای ایجاد هارمونی در پذیرایی و نشیمن می‌توانید یک رنگ خاص مثل رنگ گل فرش را در نظر گرفته و آن را در لوازم پارچه ای مانند کوسن ها یا نقش‌های پرده و کاغذ دیواری یا حتی یک کاناپه تکی تکرار کنید. با این کار چشم شما به طور ناخودآگاه یک رنگ مشخص را در قسمت‌های مختلف خانه می‌بیند. البته استفاده از اکسسوری‌هایی مانند گلدان یا آباژور با همان رنگ نیز می‌توانند مفید باشند.

زیباترین دکوراسیون داخلی پذیرایی

زیباترین طرح‌های دکوراسیون پذیرایی

یا به طور مثال می‌توانید یک متریال مثل استیل را انتخاب کنید و برای چند تا از وسایل مانند لوستر یا آباژور، پایه‌های میزجلومبلی، اکسسوری و مجسمه به کار ببرید.

زیباترین دکوراسیون پذیرایی ایرانی جدید

زیباترین دکوراسیون پذیرایی ایرانی باید با المان‌های سنتی و عناصر دکوراتیو ایرانی تزیین شود. استفاده از کاشی‌کاری‌های ایرانی، صنایع دستی ایرانی و به کارگیری از نقش‌ونگارهای این سرزمین به شکل‌های سنتی و مدرن می‌تواند جلوه بی‌نظیری به دکوراسیون پذیرایی‌تان بدهد.

زیباترین طرح‌های دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی

در پایان:

در این مطلب عکس زیباترین طرح‌های دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی را دیدیم. شما طرفدار چه سبکی هستید؟ کدام یک از تصاویر را بیشتر دوست داشتید؟ نظرات خود را برایمان بنویسید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه