Chidaneh.com placeholder image

خرید لوازم برقی آشپزخانه، راهنمای کامل برای خرید جهیزیه!

به قلم: تحریریه چیدانه

خرید لوازم برقی آشپزخانه همیشه جزء مهم ترین بخش های خرید لوازم منزلی و البته طراحی دکوراسیون منزل است. به همین خاطر هم وقتی فردی تصمیم به نوسازی وسایل منزل و خرید آنها و یا حتی خرید جهیزیه می گیرد اولین و شاید بتوان گفت حساس ترین انتخاب هایش را در خرید لوازم برقی آشپزخانه می داند. اصولا باید برای خرید هر کدام از لوازم خانگی آشپزخانه دقت و حوصله زیادی به کار برد و با داشتن اطلاعاتی کافی در رابطه با هر کدام از آنها دست به محصولی زد که علاوه بر کارایی های کافی و کیفیت مناسب خود بتواند با بودجه موجود سازگار باشد و در کل به عنوان یک انتخاب ایده آل مطرح شود. در این مطلب از وب سایت چیدانه با ما باشید تا به راهنمای خرید لوازم برقی آشپزخانه سری بزنیم و یک بار دیگر نکات خرید برخی از آنها را با هم بررسی کنیم.

chidaneh ad banner

جهیزیه عروس

لیست لوازم برقی جهیزیه عروس

وقتی صحبت از خرید جهیزیه عروس می شود اولین چیزی که به ذهن می رسد آن است که اصلا باید چه چیزهایی خرید و از کجا شروع کرد. پیش از این وب سایت چیدانه بارها به این موضوع پرداخته است و لیست لوازم برقی جهیزیه عروس را مورد بررسی قرار داده است. شما می توانید با مطالعه مطلب «لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس، چی بخرم چی نخرم؟» در این رابطه اطلاعاتی کلی پیدا کنید. بر اساس این مطلب به طور کلی وسایلی که می توانید خریداری کنید شامل یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز، مایکروویو، مایکروفر، چرخ گوشت، غذاساز، همزن برقی، آرام پز، پلوپز، سرخ کن، آب پرتقال گیری، قهوه ساز، توستر، ساندویچ ساز، بخارپز، گوشت کوب برقی، تخم مرغ پزی و… می شود. با مطالعه این مطلب اطلاعات کاملی در این مورد پیدا خواهید کرد.

استودیو پر
خانه ی آپادانا
استودیو پر

علاوه بر این شما می توانید برای تکمیل اطلاعات خود برای خرید بهترین محصولات سری به مطالب «لوازم خانگی آشپزخانه، چگونه بهترین ها را بخریم؟» و «لوازم برقی آشپزخانه، تو خریدش شک نکن!» بزنید و با نحوه خرید انواع لوازم برقی آشپزخانه آشنا شوید.

مهدی بیدل
منزل پُر رنگُ انرژی فاطمه و فرهاد
مهدی بیدل

در این میان یکی از دغدغه عروس خانم ها این است که برای خرید جهیزیه باید به دنبال چه برندی باشند و به کدام برند لوازم خانگی می توان اعتماد کرد. شما می توانید با مطالعه مطلب «10 برند برتر لوازم خانگی برای جهیزیه عروس!» تا حدودی پاسخ سوال خود را بگیرید. در این مطلب 10 مورد از بهترین برندهای لوازم خانگی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته اند و همین مسئله نیز می تواند کمک زیادی در انتخاب شما به حساب آید.

استودیو پر
عکاسی منزل مسکونی جنت آباد جنوبی 2
استودیو پر

راهنمای خرید یخچال و فریزر

یخچال و فریزر به عنوان یکی از اصلی ترین لوازم برقی آشپزخانه همیشه دقت و زمان زیادی را صرف خود می کند انتخاب یخچال و فریزر ایده آل و مناسب کار آسانی نیست و برای آن هم باید اطلاعاتی کافی در این رابطه داشت، به همین دلیل هم راهنمای خرید یخچال و فریزر بهترین گزینه ای است که می تواند در انتخاب این وسیله به کمک شما بیاید. شما می توانید با مطالعه مطلب «انواع یخچال و فریزر، ننه سرمای آشپزخانه من!» پاسخ بسیاری از سوال های خود در رابطه با خرید یخچال و فریزر را دریافت کنید. برای آشنایی با انواع یخچال و فریزر نیز توصیه می کنیم که حتما نگاهی به مطلب «کدام یخچال؟ کدام آشپزخانه؟» بیندازید.

استودیو پر
عکاسی منزل مسکونی اوین
استودیو پر

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

امروزه دیگر ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از اعضای اصلی در آشپزخانه ایفای نقش می کند، اما تنوع محصولات و البته برندهای تولیدکننده ماشین ظرفشویی کار انتخاب را برای بسیاری از افراد سخت کرده است، بنابراین مطالعه یک راهنمای خرید کامل و جامع می تواند در این میان نقش موثری داشته باشد.

توصیه می کنیم که قبل از خرید ماشین ظرفشویی خود حتما مطالب «خرید ماشین ظرفشویی، کدام بهتر است؟» و «بهترین مارک ماشین ظرفشویی، چرا بوش حرف اول رو میزنه؟» را به خوبی مطالعه کنید. قطعا پاسخ بسیاری از سوال های خود در این رابطه را به طور کامل در خواهید یافت.

ثمین موسوی
کابینت سفید آشپزخانه
ثمین موسوی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی نیز به عنوان یکی از دیگر اعضای اصلی آشپزخانه کار چندان راحتی نیست. انتخاب مدل مناسب در میان دنیایی از محصولات متنوع با برندهای متفاوت خود، آن هم وقتی قیمت های این محصولات در بازه های بسیار متفاوتی قرار دارند می تواند کمی گیج کننده باشد. برای آن که بتوانید انتخاب خوبی برای ماشین لباسشویی خود داشته باشید، مطلب «بهترین ماشین لباسشویی، کدومشون بهتر لباسامو میشوره؟» گزینه خوبی است که می تواند به کمک شما بیاید.

علاوه بر این، شما می توانید برای کسب اطلاعات خرید این محصول سری به مطلب «نکاتی که باید قبل از خرید ماشین لباسشویی بدانید» بزنید و در نهایت نیز به انتخابی درست و هوشمندانه برسید.

جاروبرقی

راهنمای خرید جاروبرقی

درست است که جاروبرقی صرفا به آشپزخانه محدود نمی شود و کارایی آن به تمامی قسمت های خانه ارتباط پیدا می کند، اما نقش آن به حدی زیاد است که حیف است در این مطلب به آن اشاره ای نشود. برای آن که بتوانید در انتخاب جاروبرقی خود موفق باشید و انتخابی هوشمندانه داشته باشید می توانید مطلب «راهنمای خرید جاروبرقی خانگی، جاروبرقی خوب چی بخریم؟» را به خوبی مطالعه کنید و پاسخ بسیاری از سوالات خود در این زمینه را به دست آورید.

از آنجایی که امروزه جاروهای شارژی نیز جای پای خود را در خانه ها محکم کرده اند و بسیار هم کارآمد هستند قطعا مطالعه مطلب «بهترین جارو شارژی، این توصیه ها را قبل از خرید فراموش نکنید!» برایتان خالی از لطف نخواهد بود. بد نیست این را هم بگوییم که اگر هنوز نمی دانید که جاروبرقی به کارتان می آید یا جاروی شارژی بهتر است هر چه زودتر مطلب «جاروبرقی یا جارو شارژی؟» را به خوبی بخوانید.

ساندویچ ساز

راهنمای خرید ساندویچ ساز

اهمیت لوازم برقی کوچک آشپزخانه نیز چیزی کمتر از نمونه های بزرگ تر نیست و خرید هر کدام از آنها در جای خود نیازمند رعایت نکاتی در زمان انتخاب است. در این میان ساندویچ ساز به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین لوازم برقی آشپزخانه نقش زیادی در جهیزیه شما ایفا خواهد کرد. به همین دلیل هم توصیه می کنیم نگاهی به مطلب «بهترین مارک ساندویچ ساز، کدوم مدل رو بخرم؟» بیندازید تا در نهایت بتوانید انتخاب درست و هوشمندانه ای برای این محصول داشته باشید.

راهنمای خرید گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی نیز به عنوان یکی دیگر از لوازم برقی کوچک آشپزخانه نقش بسیاری را در آشپزخانه شما ایفا خواهد کرد و در پخت غذاهای سریع و لذیذ به کمک شما خواهد آمد، پس بد نیست که با مطالعه مطلب «راهنمای خرید گوشت کوب برقی، انتخابم باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟» اطلاعاتی در رابطه با بهترین گزینه ها به دست آورید و در نهایت نیز هوشمندانه ترین محصول را خریداری کنید.

امیر صادقی
دکوراسیون داخلی آشپزخانه
امیر صادقی

راهنمای خرید مایکروویو و مایکروفر

بسیاری از افراد نمی دانند که فرق بین این دو وسیله برقی آشپزخانه با هم چیست و در نتیجه نمی توانند انتخاب خوبی نیز برای هر کدام از آنها داشته باشند، به همین دلیل نیز مطالعه مطلبی با عنوان «فرق مایکروفر با مایکروویو، کدومو بهتره بخریم؟» می تواند کمک بزرگی در این زمینه به شمار آید. علاوه بر این توصیه می کنیم که مطلب «بهترین ماکروفر، باید بعضی از نکته ها رو خوب بدونم!» را نیز به خوبی مطالعه کنید.

آبمیوه گیری

راهنمای خرید آبمیوه گیری

ممکن است خرید آبمیوه گیری با توجه به تنوع محصولات موجود در بازار کمی کار سختی به نظر برسد، اما قطعا شما می توانید با مطالعه مطلب «راهنمای خرید آبمیوه گیری، انتخاب بهترین مارک با یک مقایسه عالی!» دست به بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب بزنید.

استودیو پر
خانه ی آپادانا
استودیو پر

راهنمای خرید چای ساز

امروزه وجود وسیله ای مثل دستگاه چای ساز در هر آشپزخانه ای بسیار کارآمد و لازم است، چرا که می تواند در کمترین زمان ممکن نیاز شما را برطرف کند، بنابراین بد نیست که برای خرید این وسیله برقی آشپزخانه نگاهی به راهنمای خرید آن نیز بیندازید. قطعا مطالعه مطلب «بهترین مارک چای ساز، یه انتخاب دبش چقدر می ارزه؟» می تواند تاثیر زیادی در انتخاب شما داشته باشد.

آون توستر

راهنمای خرید آون توستر

خرید آون توستر نیز به عنوان یکی دیگر از اعضای مهم وسایل برقی آشپزخانه در لیست جهیزیه عروس نیازمند رعایت نکات و در نظر گرفتن معیارهایی است که مطالعه مطلب «بهترین مارک آون توستر، همه چیز رو تمام و کمال بدون و بخر!» می تواند کمک زیادی برای آن به شمار آید.

شما هم می توانید از تجربیات خود در زمینه خرید جهیزیه برای ما بنویسید!

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه