تبلیغات
E رومانته F فارست دیاکو E
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

8 فروردین 1394

تکنولوژی جدید بازکردن در خانه با یک لمس

تکنولوژی: حتما برای شما هم زیاد اتفاق افتاده بیرون در ایستاده‌اید و در میان دسته کلیدتان به‌دنبال کلید مناسب برای بازکردن آن گشته‌اید. از خانه بیرون آمده‌اید، در پشت سرتان بسته شده و کلید هم درون خانه جا مانده. یا این‌که با دستانی پر از خرید پشت در رسیده‌اید و آرزو کرده‌اید چوب‌دستی جادویی هری پاتر را داشتید تا در خودش باز می‌شد.به گمانم این آرزو در حال برآورده‌شدن است. شرکت تولید قفل و کلید Kwikset به تازگی محصولی با نام Kevo  را رونمایی کرده است که تقریبا یک قفل در لمسی بدون نیاز به کلید است.

با استفاده از اسمارت فون‌ها تا فاصله یک‌و نیم‌متری به‌راحتی می‌توانید قفل در را باز کرده و تنها با لمس بدنه قفل با دست‌تان آن را باز کنید. یک حلقه LED هم در جلو قفل تعبیه شده که با نور سبز خود نشان می‌دهد در قفل نیست، با نور آبی نشان می‌دهد در حال پردازش است و با نور زرد نشان می‌دهد در قفل است. نور قرمز هم نشان‌دهنده عدم مجوز ورود است.

پوست در این‌جا رسانا و کلید اصلی ورود است و لازم است که بخش فیبر نوری قفل با پوست شما تماس پیدا کند. پس حواس‌تان باشد با دست‌کش نمی‌توانید در را باز کنید. البته نگران سرمای زمستان نباشید. زیرا این قفل به سبک معمول و با کلیدهای مکانیکی هم کار کرده و باز می‌شود.

در واقع قفل Kevo دارای دو سیستم کاری است: یک بخش آن قفل در مکانیکی است که شما می‌توانید به صورت الکترونیکی یا با استفاده از کلید آن را باز و بسته کنید و نصب آن روی هر نوع در تنها به ۵ دقیقه زمان نیاز دارد. بخش دوم هم اپلیکیشن اسمارت فون آن است. برای ارتباط موبایل اصلی و اپلیکیشن آن با قفل لازم است که یک رابط بلوتوث هم در پشت در نصب گردد.

پس از این کار، صاحب اصلی خانه که تلفن همراهش به‌عنوان کلید اصلی تعریف شده، می‌تواند دیگر اعضای خانه را هم به‌عنوان اَدمین (افراد بزرگ‌سال خانواده) یا کاربر (کودکان) به سیستم دعوت کرده و به آن‌ها هم اجازه بازکردن در خانه با اپلیکیشن‌های تلفن همراه و لمس قفل را بدهد. در این‌جا می‌توان تعداد نامحدودی کلید الکترونیکی برای قفل تعریف کرد. و البته در صورت گم‌شدن اسمارت فون، هر یک از آن‌ها را غیرفعال کرد.

منبع: گردآوری شده توسط تحریریه چیدانه
 

تبلیغات

نویسنده: چیدانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

نشان کردن
  • 1610 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 8 فروردین 1394

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
شرکت مبلیران اصل شرکت مبلیران اصل
12 نمونه کار

تلفن: 02144444967
مبلمان مدرن ادوا مبلمان مدرن ادوا
10 نمونه کار

تلفن: 02122214502
مبلمان ماندگار مبلمان ماندگار
6 نمونه کار

تلفن: 02144977315
استودیو معماری نیارش سبز استودیو معماری نیارش سبز
32 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۲۳۵۰۶۴۵۷
مبل سروش مبل سروش
15 نمونه کار

تلفن: 02144631028
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173