visibility 16319 today 1398/5/7

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2019 در ایران!

ترفندهای دکوراسیون: بی شک به روز بودن جز لاینفک زندگی های امروزی ما شده است. همه ما دوست داریم دکوراسیون خانه خود حتی بخش کوچکی از آن را مطابق با طراحی به روز و پر طرفدار بچنیم. پس با چیدانه همراه باشید تا جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی را با هم بررسی کنیم و از ایده های آن ها الهام بگیریم.

blog post

خانه رنگارنگ

blog post

عکاسی خانه اشرفی

blog post

خانه صمیمی فایزه شعرباف

blog post

مبلمان کلاسیک

استفاده از مبلمان گل گلی و طرح دار در دکوراسیون 2019

بی شک استفاده از پارچه های گل گلی و طرح دار که بعضا نمونه های آن را در خانه های مادربزرگ ها می دیدیم امروزه جزئی از جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی می باشد. این مبلمان 2019 بامزه و که با تم های رنگی متنوعی همراه است یکی از پر طرفدارترین انتخاب نوعروسان برای جهزیه بوده است. علت این محبوبیت نیز در این است که شما می توانید رنگ و نقش و طرح را به خوبی وارد دکوراسیون داخلی منزل کرده و در عین حال از شلوغی بیش از اندازه جلوگیری نمایید. مسلما انتخاب رنگ و نوع طرح این مبلمان کاملا به سلیقه و سبک دکوراسیون منزل شما بستگی دارد اما به سه روش می توانید از آن ها بهره ببرید :

  • اول این که پارچه های نقش دار را برای صندلی های غذاخوری و به تعداد محدود استفاده کنید.
  • در دومین حالت می توانید یک یا دو مبل تکی را با این مدل ها روکش کرده و در کنار کاناپه های بزرگ تر قرار دهید.
  • در نهایت می توانید بر روی یک مبل یا کاناپه، از هر دو پارچه ساده و گل دار استفده نمایید. به این صورت که قسمت تکیه گاه یا دسته ها با یک طرح و سایر قسمت های مبل با طرح ساده تر روکش شوند.

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون منزل 2019، خانه ها این شکلی می شوند!

blog post

خانه شقایق

blog post

عکاسی منزل زوج ایرانگرد تهرانی

استفاده از سبک تلفیقی در دکوراسیون منزل 2019

سبک های تلفیقی جز یکی از سبک های  دکوراسیون های پر طرفدار سال 2019 بوده است. البته برای دست یابی به چنین سبکی لازم نیست حتما هزینه زیادی پرداخت کنید، بلکه کافی است تا عتیقه ها و وسایل آنتیک را لابه لای چیدمان منزلتان قرار دهید. با این کار می توانید علاوه بر داشتن سبکی مدرن و امروزی، وسایل و اشیای قدیمی را نیز به بهترین شکل ممکن به معرض نمایش بگذارید. گاهی این وسایل می توانند حکم یک دکوری کوچک مانند گلدان، صندوقچه، آویز یا دیوارکوب را داشته و جای کمی را در دکوراسیون به خود اختصاص دهند گاهی نیز شامل وسایل بزرگ تر مانند مبلمان با پارچه های نفیس بوده و در چیدمان کلی خانه استفاده شوند.

مطلب پیشنهادی : انواع دکوراسیون داخلی منزل، 10 سبک از بهترین ها

blog post

عکاسی منزل مسکونی خانه دوست

blog post

عکاسی خانه ای عاشقانه در اندیشه

blog post

دکوراسیون منزل زوج جوان تهرانی

blog post

عکاسی خانه مسکونی کوچه اولیا

blog post

عکاسی خانه شهر ری

تلفیق متریال ها در دکوراسیون جدید پذیرایی 2019

اگر به دکوراسیون پذیرایی 2019 سری بزنید به خوبی می توانید تلفیق متریال های مختلف در مبلمان و وسایل این فضا را ببینید. به طور مثال لوازم چوبی ساده به راحتی در کنار میز فلزی یا آویزهایی با سبک صنعتی قرار می گیرند و یا این که شیشه، فلز و آجر ببدون هیچ ترس و البته با کمی ریسک کنار هم چیدمان می شوند و همه این ها در کل بسیار هماهنگ و منسجم عمل خواهند کرد. ریسک پذیر بون این ایده در آن است که باید با دقت و سلیقه زیادی اجرا شده تا ناهماهنگی و شلوغی بصری زیادی در فضا ایجاد نکند.

مطلب پیشنهادی : خانه های تهران، تلفیق چوب و فلز در منزل شیوا و مهدی!

سرویس بهداشتی های امروزی

جزییات خاص دکوراسیون سرویس بهداشتی 2019

در فضاهایی مانند حمام و سرویس های بهداشتی استفاده از جزییات خاص اغلب نادیده گرفته می شود. این جزییات خاص می تواند آینه و یا حتی شیرآلات سرویس بهداشتی باشد که با چند تغییر جزئی می توانید آن ها را به یک نمونه خاص تبدیل کرد. به طور مثال تغییر آینه سرویس حمام از حالت مستطیل شکل همیشگی به حالت امروزی و مدرن که بسار پر طرفدار شده است. البته راهکارهای زیادی برای اضافه کردن این جزییات خاص در دکوراسیون سرویس بهداشتی شما وجود دارد. رنگ آمیزی کاشی و یا حتی استفاده از مدل کاشی های جدید می توانند ایده های خوبی باشند.

مطلب پیشنهادی : جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک، این 5 تا برای سال جدید!

blog post

عکاسی خانه ی خاص پردیس

blog post

عکاسی خانه ی آقای نادری در هروی

blog post

عکاسی منزل مسکونی ستارخان

blog post

عکاسی منزل مسکونی جلفا

استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون 2019

حضور رنگ ها و استفاده از سرزندگی آن ها امروزه در دکوراسیون 2019 بسیار به چشم می خورد این رنگ ها را به سادگی می توانید خودتان وارد فضای دکوراسیون خود کنید کافی است دیواره پشت قفسه یا کتابخانه خود را با این رنگ های جذاب بپوشانید یا از ایده های این چنینی کمک بگیرید. البته به غیر از دیوارها، مبلمان و اکسسوری ها نیز می توانند رنگ را وارد فضای شما کنند همه چیز به ابعاد فضا، میزان نور طبیعی، سلیقه و سبک دکوراسیون خانه تان بستگی دارد.

مطلب پیشنهادی :رنگ سال 2019، یکی از این 15 تا برنده میشه!

blog post

عکاسی خانه ای عاشقانه در اندیشه

blog post

خانه صمیمی فایزه شعرباف

blog post

عکاسی خانه ای با بالکنی بی نظیر در هروی

blog post

عکاسی منزل مسکونی آ اس پ

استفاده از فضاهای پرت در دکوراسیون داخلی منزل 2019

در جدیدترین دکوراسیون خانه های ایرانی آن چه که بیش تر از قبل دیده می شود، توجه به فضاهای پرت و بدون استفاده در خانه هاست. یعنی توجه به این موضوع که متراژ خانه ها و آپارتمان ها بسیار کم شده و درنتیجه باید بتوانیم حداکثر استفاده را از فضاهای مختلف ببریم. راهروها، ورودی ها، دیوارهای خالی در نشیمن یا پذیرایی و تورفتگی دیوارها همگی نمونه هایی هستند که عملی شدن این ایده را به خوبی مهیا می سازند. معمولا برای طراحی چنین فضاهایی می توانید از میزهای کوچک، شلف ها و نیمکت ها با کم ترین هزینه ممکن بهره ببرید و از اکسسوری ها و دکوری های کوچک برای تزیین استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی : 6 ترفند پوشاندن فضاهای پرت دکوراسیون منزل

blog post

عکاسی خانه ای عاشقانه در اندیشه

blog post

دکوراسیون خانه من

آینه در جدید دکوراسیون منزل

جدیدترین دکوراسیون منزل 2019 با درخشش آینه ها

مزایای استفاده از آینه ها در دکوراسیون مثل کمک به روشن تر شدن فضا و یا بزرگ تر به نظر رسیدن آن، از بدیهیاتی است که بارها و بارها تکرار شده اما شاید آن چه که اهمیت بیش تری پیدا می کند مکان مناسب نصب آینه و همینطور مدل متناسب با دکوراسیون شماست. همان طور که تصاویر این خانه های ایرانی می بینید، هم در راهرو و ورودی و هم در نشیمن یا پذیرایی امکان نصب آینه ها وجود داشته و حتی می توانم بگویم که ابعاد بزرگ و دایره ای شکل برای سال 2019 طرفداران بیش تری را به خود جلب کرده اد. 

مطلب پیشنهادی : آینه های تمام قد، در این 30 مدل خودتان را زیباتر ببینید!

blog post

عکاسی خانه مسکونی کوچه اولیا

blog post

دکوراسیون خانه من

blog post

طراحی و اجرای پروژه فشم

blog post

طراحی و اجرای پروژه فشم

blog post

عکاسی منزل زوج ایرانگرد تهرانی

جدیدترین دکوراسیون منزل 2019 با مبلمان خاص

آخرین ترفندی که در جدیدترین دکوراسیون خانه های ایرانی به کار می رود، اختصاص فضایی از خانه به مبلمان و یا وسایل با طراحی خاص است. مبل تک، صندلی با طراحی منحصر به فرد و یا حتی طراحی و اجرای فرمی غیرمتعارف در خانه ها، ایده هایی هستند که دکوراسیون خانه شما را کاملا به روز و استثنایی نشان می دهند. تصاویر بالا نمونه های خوبی از اجرای این ایده در خانه های ایرانی به شما ارائه می دهند. فراموش نکنید که استفاده از یک مبل یا فرم خاص مانند تصویر آخر، به ایجاد یک نقطه کانونی و یا شاخص شدن بخشی از فضای شما کمک کرده و همین موضوع تنوع بصری و جذابیت بالایی را خلق می کند.

اگر شما هم فکر می کنید که ایده هایی خاص و جدید در دکوراسیون خانه تان به کار برده اید، حتما تصاویرتان را به شماره 09388547140 ارسال کرده و در بخش تورهای خانه گردی چیدانه ما شرکت نماییید.

مطالب پیشنهادی :

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون منزل 2019، خانه ها این شکلی می شوند!

دکوراسیون منزل 2019، خانه ها این شکلی می شوند!

رنگ سال 2019، یکی از این 15 تا برنده میشه!

رنگ سال 2019، یکی از این 15 تا برنده میشه!

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2019 در ایران!

جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل 2019 در ایران!

کسب و کارها پیشنهادی
گروه صنعتی الکومودو certificate
گروه صنعتی الکومودو

گروه صنعتی الکومودو

کابینت ریتا دکور certificate
کابینت ریتا دکور

کابینت ریتا دکور

معماری داخلی و فنگ شویی لناطرح لوتوس certificate
معماری داخلی و فنگ شویی لناطرح لوتوس

معماری داخلی و فنگ شویی لناطرح لوتوس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent